NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Kairi Agan
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I07692512.12.2016PärnumaaPärnu
Merli AksenAbitreener, tennis
3
09046917.05.2018PärnumaaPärnuMTÜ Tartu Tenniseklubi
Alvar Johannes Alev
3
Murdmaasuusatamise treener I07071331.05.2016PärnumaaTori
Erik AllasNooremtreener, võrkpall
4
10291718.06.2019PärnumaaPärnu
Priit AllikiviVanemtreener, käsipall
6
09412226.09.2018PärnumaaPärnuEesti Käsipalliliit, Korvpalliklubi Juku, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Inga DrobetTreener, tennis
5
08582220.11.2017PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Kesklinna Tennisekeskus
Joonas EinfeldtTreener, jalgpall
5
10507330.10.2019PärnumaaPaikuseMTÜ JK Pärnu Poseidon
Gennadi Ennok
4
Võrkpallitreener II07295414.06.2016PärnumaaPärnu
Aleksei GalkinVanemtreener, jalgpall
6
09631310.12.2018PärnumaaPärnuPärnu Spordiselts Kalev
Merlin GustavsonAbitreener, ratsutamine
3
09983811.05.2019PärnumaaAudruAudruranna Ratsaspordiklubi, OÜ Niitvälja Ratsakool
Gristen HeinmetsAbitreener, maadlus
3
10336120.06.2019PärnumaaPaikuseMTÜ Rand, Spordiklubi Leo
Tiina HodakovVanemtreener, aerutamine
6
09873129.03.2019PärnumaaTahkurannaEesti Aerutamisföderatsioon, Pärnu Kalevi Aerutajate Klubi, Pärnu Spordiselts Kalev
Rein HolterVanemtreener, tennis
6
09589520.11.2018PärnumaaPärnuHolstre Kool, Pärnu Kalevi Tenniseklubi
Mati HoolTreener, purjetamine
5
10897807.04.2020PärnumaaPärnu
Taavi HämarsaluTreener, korvpall
5
11003922.05.2020PärnumaaPärnuKorvpalliklubi Pärnu
Anne-Mari JaagoAbitreener, aeroobika ja rühmatreeningud
3
10443118.10.2019PärnumaaAudruMy Fitness AS
Tatjana Jaanson
7
Sõudetreener V07719822.01.2017PärnumaaPärnuPärnu Sõudeklubi
Toomas JasminVanemtreener, võrkpall
6
09368821.07.2018PärnumaaPärnuEesti Võrkpalli Liit, MTÜ Pärnu Võrkpalliklubi, Pärnu Linna Spordikool
Ants JeretVanemtreener, jalgrattasport
6
09481827.10.2018PärnumaaPärnuPärnu Spordiselts Kalev
Jaana JunsonVanemtreener, kulturism ja fitness
6
10448316.10.2019PärnumaaPärnuOÜ Tervise Paradiis
Kaido JuurikTreener, jalgrattasport
5
09481227.10.2018PärnumaaPärnuPärnu Spordiselts Kalev
Peeter KaisVanemtreener, võrkpall
6
09440610.10.2018PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool
Alar KaljakinTreener, jalgpall
5
09771009.02.2019PärnumaaSaugaMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
Astrid KaselaNooremtreener, tennis
4
10474926.10.2019PärnumaaPärnuPärnu Kesklinna Tennisekool
Juhannes Kask
5
Tõstespordi treener III07693222.12.2016PärnumaaSindiSindi Spordiklubi Kalju
Margit Kaur
4
Karatetreener II08495819.09.2017PärnumaaPärnuKarateklubi Corpore
Avo Keel
6
Võrkpallitreener IV07553630.10.2016PärnumaaPaikuseMTÜ Pärnu Võrkpalliklubi, Tõstamaa Spordiklubi
Markkus Keel
3
Võrkpallitreener I08436818.08.2017PärnumaaPaikuse
Marja-Liisa KeskülaTreener, võrkpall
5
10582206.12.2019PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool
Marko Kiigajaan
3
Võistlustantsu treener I07559828.10.2016PärnumaaPärnu
Koidu KillingTreener, sõudmine
5
10468526.10.2019PärnumaaAudruPärnu Sõudekeskus Kalev, Pärnu Spordiselts Kalev
Kris KillingNooremtreener, korvpall
4
09996717.05.2019PärnumaaPärnu
Matti KillingMeistertreener, sõudmine
7
105886TähtajatuPärnumaaPärnuEesti SõudeliitPärnu Sõudekeskus Kalev, Pärnu Spordiselts Kalev
Ain KimberVanemtreener, kulturism ja fitness
6
08896828.03.2018PärnumaaPärnuSpordiklubi Ringi
Kristina KimberAbitreener, kulturism ja fitness
3
08878628.03.2018PärnumaaPärnuSpordiklubi Ringi
Kaisa KirikalTreener, võrkpall
5
08919306.04.2018PärnumaaPärnuRae Huvialakool, Spordiklubi Tats
Rauno KirschbaumTreener, kergejõustik
5
10482429.10.2019PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Spordiklubi Altius
Kersti KiviojaTreener, male
5
08991024.04.2018PärnumaaPärnuSpordiklubi Pärnumaa Maleklubi
Kristen Kivistik
3
Jalgrattaspordi treener I08303916.06.2017PärnumaaVändra vald (alev)
Liisi KoitAbitreener, lauatennis
3
08742905.01.2018PärnumaaHalingaMTÜ Pärnu-Jaagupi Lauatenniseklubi
Kaarel KoitlaAbitreener, kabe
3
09631612.12.2018PärnumaaPärnu
Aleksandr KononovAbitreener, kulturism ja fitness
3
09427703.10.2018PärnumaaPärnuSpordiklubi Ringi
Rein KontusTreener, jalgpall
5
09423921.09.2018PärnumaaVändraJalgpalliklubi Vändra Vaprus
Aivar KoppasAbitreener, triatlon
3
09977217.05.2019PärnumaaPärnu
Mari Koppel
4
Korvpallitreener II08056219.05.2017PärnumaaPärnu
Anneli KõrgeVanemtreener, sulgpall
6
09501821.10.2018PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Sulgpalliklubi, Pärnu Linna Spordikool
Uko KõrgeVanemtreener, aerutamine
6
09421330.09.2018PärnumaaPärnuPärnu Kalevi Aerutajate Klubi, Pärnu Linna Spordikool
Mihkel Kosk
3
Purjetamistreener I08061315.05.2017PärnumaaPärnuPärnu Jahtklubi
Ivar KozlovAbitreener, võimlemine
3
08943116.04.2018PärnumaaPärnuAkrobaatikaklubi Tirel
Epp Kruusmaa
4
Ujumistreener II07594617.11.2016PärnumaaPärnu
Argo KruusmägiVanemtreener, purjetamine
6
09532309.11.2018PärnumaaPärnuPärnu Jahtklubi
Eimar Kukk
3
Vibulaskmise treener I07680517.12.2016PärnumaaSaugaPärnu Vibuklubi Meelis
Leili Kukk
4
Vibulaskmise treener II07681217.12.2016PärnumaaSaugaPärnu Vibuklubi Meelis
Maila KukkAbitreener, ratsutamine
3
10749501.02.2020PärnumaaVändraVändra Ratsaspordiklubi
Martin KuldmägiTreener, jalgpall
5
10507430.10.2019PärnumaaSaugaMTÜ JK Pärnu Poseidon
Andres KullTreener, lauatennis
5
08743105.01.2018PärnumaaSindiPärnu Linna Spordikool
Eva KuningasVanemtreener, kergejõustik
6
09482323.10.2018PärnumaaPärnuPärnu Kalevi kergejõustikuklubi, Pärnu Linna Spordikool
Silver KurgTreener, jalgpall
5
09424921.09.2018PärnumaaVändra vald (alev)Jalgpalliklubi Vändra Vaprus
Roland KvelsteinVanemtreener, tennis
6
09047617.05.2018PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Tennisekool, Pärnu Kalevi Tenniseklubi, Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool
Mait KünnapNooremtreener, tennis
4
10472016.10.2019PärnumaaPärnuPärnu Kalevi Tenniseklubi, Pärnu Spordiselts Kalev, Pärnu Tennisekool
Mait Käbin
6
Korvpallitreener IV08437431.08.2017PärnumaaPärnuKorvpalliklubi Pärnu
Rait KäbinMeistertreener, korvpall
7
11005018.05.2020PärnumaaSindiEesti Korvpalliliit, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
Argo KärnerNooremtreener, korvpall
4
10445619.10.2019PärnumaaPärnu
Johan KärpTreener, korvpall
5
10439312.10.2019PärnumaaPärnuKorvpalliklubi Paulus
Margrit KärpAbitreener, ujumine
3
08577426.11.2017PärnumaaPärnu
Ülo LaksNooremtreener, lauatennis
4
09605630.06.2018PärnumaaHalingaMTÜ Pärnu-Jaagupi Lauatenniseklubi, Pärnu-Jaagupi Tuletõrjeselts
Eiki LehemetsTreener, male
5
08814014.02.2018PärnumaaSaardePärnu Linna Spordikool, Pärnu Maleklubi, Spordiklubi Pärnumaa Maleklubi, Spordiklubi Vaablane
Raini LelleVanemtreener, sõudmine
6
09601019.11.2018PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudeklubi
Mihkel LembitTreener, kergejõustik
5
09426905.10.2018PärnumaaPärnuNiidupargi Kergejõustikuklubi
Ranet LepikTreener, jalgpall
5
09424821.09.2018PärnumaaPärnuJalgpalliklubi Vändra Vaprus
Johanna LeppAbitreener, käsipall
3
10463719.10.2019PärnumaaPaikuseKäsipalliklubi HC Pärnu, Käsipalliklubi HC Tallinn Spordikool, My Fitness AS
Lauri LillesteAbitreener, tennis
3
23.05.2020PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Tennisekool
Aleksei LipintsovTreener, sõudmine
5
08835318.02.2018PärnumaaPärnuMTÜ Sõudespinning, Tallinna Sõudeklubi
Ramil LippAbitreener, kulturism ja fitness
3
08878928.03.2018PärnumaaSaugaOÜ Tervise Paradiis
Roman LutoškinVanemtreener, sõudmine
6
09634613.12.2018PärnumaaSindiPärnu Sõudekeskus Kalev, Pärnu Spordiselts Kalev
Ulvi LutoškinVanemtreener, sõudmine
6
08582723.11.2017PärnumaaSindiPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudekeskus Kalev
Arne MaalinnNooremtreener, maadlus
4
10335720.06.2019PärnumaaPärnuMTÜ Rand, Spordiklubi Leo
Kadri Madissoo
6
Murdmaasuusatamise treener IV08471326.09.2017PärnumaaTahkurannaSuusaklubi "Jõulu"
Rita MaierVanemtreener, sõudmine
6
08583023.11.2017PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudeklubi
Heggert Meier
3
Tennisetreener I07624027.11.2016PärnumaaPärnuMittetulundusühing Meeldivad Asjad
Rutt Mets
4
Triatlonitreener II08517921.10.2017PärnumaaTootsi
Andrus MetsikAbitreener, tennis
3
09998006.05.2019PärnumaaPaikuseMTÜ Pärnu Tennisekool
Taavi MidenbrittTreener, jalgpall
5
10421927.09.2019PärnumaaPärnuJalgpalli Huvikool Vaprus
Romet Mihkels
5
Kergejõustikutreener III08551614.11.2017PärnumaaSaugaPärnu Linna Spordikool, Spordiklubi Altius
Ruslan Mironov
4
Maletreener II07630929.11.2016PärnumaaPärnuEesti Jalgpalli Liit, Jalgpalli Huvikool Vaprus
Argo MittAbitreener, maadlus
3
10336220.06.2019PärnumaaSindiSpordi ja Kultuurikool Humanitas, Spordiklubi Leo
Kauri MittTreener, maadlus
5
10625714.12.2019PärnumaaSindiMTÜ Rand, Spordiklubi Leo
Anni MägiAbitreener, ratsutamine
3
10449712.10.2019PärnumaaPärnuPärnumaa Ratsaspordiklubi
Margo MärtsooAbitreener, jalgrattasport
3
10368131.07.2019PärnumaaPärnuPärnu Spordiselts Kalev
Erti MöllerAbitreener, sulgpall
3
10466422.10.2019PärnumaaSindiSindi Spordiklubi Kalju
Tamar NassarNooremtreener, võrkpall
4
10291818.06.2019PärnumaaPärnu
Heino Nõel
6
Karatetreener IV07544228.10.2016PärnumaaPärnuKarateklubi Corpore
Artur OjalaTreener, jalgpall
5
09424021.09.2018PärnumaaVändra vald (alev)Jalgpalli Huvikool Vaprus
Gert OleskVanemtreener, jalgpall
6
09425521.09.2018PärnumaaPärnuJalgpalli Huvikool Vaprus
Kairit PajuAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
09029323.05.2018PärnumaaTahkuranna
Evely Pajula
5
Võrkpallitreener III08497709.10.2017PärnumaaPärnuMTÜ Võrkpalliklubi Täht
Kalev PajulaVanemtreener, jalgpall
6
09556316.11.2018PärnumaaPärnuPärnu Jalgpalliklubi Vaprus
Karl PajumäeVanemtreener, maadlus
6
08940927.03.2018PärnumaaVändra vald (alev)Mittetulundusühing Suure Karu Pojad
Ando Palginõmm
7
Kergejõustikutreener V07651413.12.2016PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Spordiklubi Altius
Alar PalkVanemtreener, laskmine
6
08934216.04.2018PärnumaaHalingaSpordiklubi Tervis
Reet Palm-Killing
7
Sõudetreener V08458813.09.2017PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudekeskus Kalev
Ilme PaluNooremtreener, orienteerumine
4
09023220.05.2018PärnumaaPärnuOrienteerumisklubi West, Pärnu Linna Spordikool
Maarja Palu-TeearuAbitreener, orienteerumine
3
09868829.03.2019PärnumaaPärnuOrienteerumisklubi West, Pärnu Linna Spordikool
Laura PartsAbitreener, võrkpall
3
10031404.06.2019PärnumaaPärnu
Rain PõldmeTreener, jalgpall
5
10368628.06.2019PärnumaaPärnuJalgpalli Huvikool Vaprus, Jalgpalliklubi `Pisikesed pallurid`
Jekaterina PõldotsAbitreener, aeroobika ja rühmatreeningud
3
09366908.07.2018PärnumaaPärnu
Tiina PostAbitreener, tennis
3
10451012.10.2019PärnumaaPärnuPärnu Tenniseklubi
Merle PruulAbitreener, tennis
3
09943623.04.2019PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Tennisekool, Pärnu Kalevi Tenniseklubi, Pärnu Spordiselts Kalev
Ulrika PärnAbitreener, tennis
3
09943723.04.2019PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Tennisekool, Pärnu Kalevi Tenniseklubi, Pärnu Spordiselts Kalev
Raivo RaalisteAbitreener, male
3
10449019.10.2019PärnumaaSurjuSurju valla spordiklubi
Kristi Randmaa
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I07692612.12.2016PärnumaaPärnu
Raul ReiterMeistertreener, võrkpall
7
09412526.09.2018PärnumaaPärnuAudentese SpordikoolEesti Võrkpalli LiitMTÜ Audentese Võrkpalliklubi
Rando Ringmets
6
Võrkpallitreener IV08498009.10.2017PärnumaaSindiTallinna Spordikool, Tallinna Võrkpalliklubi
Indrek RistojaAbitreener, lauatennis
3
09332730.06.2018PärnumaaHalingaLauatenniseklubi Pinksimaania
Merle RoosAbitreener, kulturism ja fitness
3
10447116.10.2019PärnumaaPärnu
Hanna-Liisa Roosileht
3
Aeroobikatreener I07541722.10.2016PärnumaaPaikuse
Kaspar RätsepNooremtreener, korvpall
4
10468219.10.2019PärnumaaToriMTÜ Spordiklubi Nord
Ene SaagpakkAbitreener, võimlemine
3
10982110.05.2020PärnumaaPaikuseAinula OÜ, Akrobaatikaklubi Tirel
Janely Saar
3
Ratsutamistreener I08386811.06.2017PärnumaaPärnuPärnumaa Ratsaspordiklubi
Jüri SaarVanemtreener, jalgpall
6
09631110.12.2018PärnumaaPärnuPärnu Jalgpalliklubi
Mattias SaareAbitreener, kulturism ja fitness
3
08879028.03.2018PärnumaaPärnu
Mari-Helen Saarna
4
Kergejõustikutreener II08125205.06.2017PärnumaaAudruErahuvikool Ring
Arnold SangleppTreener, sõudmine
5
09557019.11.2018PärnumaaTori
Eve Sartakov
3
Vesiaeroobika treener I07966621.04.2017PärnumaaHalingaOÜ Tervise Paradiis, Spordiklubi Rõõm
Margit SchmidtVanemtreener, võimlemine
6
09945722.04.2019PärnumaaSaardeKilingi-Nõmme Võimlemisklubi Githa
Oleg SedletskiVanemtreener, aerutamine
6
09421530.09.2018PärnumaaPärnuEesti Aerutamisföderatsioon, Pirita Aerutamisklubi
Siimo SikutNooremtreener, kulturism ja fitness
4
09429703.10.2018PärnumaaPärnu
Ulvi SikutTreener, aeroobika ja rühmatreeningud
5
09472522.10.2018PärnumaaPärnuMy Fitness AS
Mari-Liis SprenkTreener, aeroobika ja rühmatreeningud
5
09943322.04.2019PärnumaaPärnuMy Fitness AS
Žilvinas StrazdasTreener, korvpall
5
09789110.02.2019PärnumaaPärnuKorvpalliklubi Paulus
Peeter SumreVanemtreener, lauatennis
6
08870913.03.2018PärnumaaPärnuPärnu lauatenniseklubi Vint-90, Pärnu Linna Spordikool
Helju SuttVanemtreener, võrkpall
6
09440510.10.2018PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Spordiklubi Junior K & V
Reimo TaaramäeAbitreener, jalgrattasport
3
10467926.10.2019PärnumaaVändra vald (alev)Jalgrattaklubi Viko
Arvi Tamm
4
Kabetreener II07769026.01.2017PärnumaaPärnuSindi Spordiklubi Kalju
Vilve Tammearu
3
Ratsutamistreener I08390611.06.2017PärnumaaSurju
Daniel Tapp
4
Korvpallitreener II08056819.05.2017PärnumaaKihnu
Anu TaveterVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
09997426.05.2019PärnumaaOÜ Tervise Paradiis, Suusaklubi "Jõulu"
Anu Taveter
5
Triatlonitreener III08518121.10.2017PärnumaaOÜ Tervise Paradiis, Suusaklubi "Jõulu"
Artur TikkerbärVanemtreener, ujumine
6
10908915.04.2020PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Spordiklubi Pärnu Ujumisklubi Uca
Marika Tikkerbär
6
Ujumistreener IV08440318.06.2017PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Spordiklubi Pärnu Ujumisklubi Uca
Harri TimbergTreener, maadlus
5
10625814.12.2019PärnumaaPaikuseMTÜ Rand
Triin TõntsAbitreener, aeroobika ja rühmatreeningud
3
08878025.03.2018PärnumaaPärnu
Katrin TõruvereAbitreener, ratsutamine
3
10749301.02.2020PärnumaaAre
Robert Trofimov
5
Taekwon-do (ITF) treener III07476206.10.2016PärnumaaPaikusePärnu Taekwondo Klubi
Reelika Turi
4
Jalgpallitreener II07542817.10.2016PärnumaaVändra
Viktor Umb
3
Purjetamistreener I08061515.05.2017PärnumaaPärnuPurjespordiselts Maru, Saaremaa Merispordi Selts, Saaremaa Spordikool
Triinu Vaik-ViherpuuAbitreener, tennis
3
08580620.11.2017PärnumaaPärnu
Triinu Vaik-ViherpuuNooremtreener, tennis
4
23.05.2020PärnumaaPärnu
Evelin VainoAbitreener, tennis
3
08580020.11.2017PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Kesklinna Tennisekeskus
Evelin VainoNooremtreener, tennis
4
23.05.2020PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Kesklinna Tennisekeskus
Tõnis VareNooremtreener, purjetamine
4
10897707.04.2020PärnumaaPärnuPärnu Jahtklubi
Riinu VeberTreener, korvpall
5
09640116.12.2018PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool
Mikk Viik
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I08501804.10.2017PärnumaaPärnu
Gloria VimbergAbitreener, ratsutamine
3
09453113.10.2018PärnumaaAudru
Anastasia Vohmjanina
3
Taekwon-do (ITF) treener I08464131.08.2017PärnumaaPärnu
Ingrid VõsuTreener, sõudmine
5
10588701.12.2019PärnumaaPärnuPärnu Sõudeklubi
Andrey Yatsenko
4
Taekwon-do (ITF) treener II08464531.08.2017PärnumaaPärnuMTÜ Spordiklubi DO-JANG
Julia Šablojeva
4
Aeroobikatreener II07965121.04.2017PärnumaaPärnu
Vladislav ŠonitševNooremtreener, taekwon-do ITF
4
10397913.09.2019PärnumaaPärnu

Andmed põhinevad Eesti spordiregistrist kuvatud hetkeseisul: 159 treenerit