#NimiSpordialaEKRKutsenimetusKehtivus
1
Karlo AiaJalgrattasport3Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport27.09.2021
2
Erik AllasVõrkpall4Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall18.06.2019
3
Priit AllikiviKäsipall6Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall26.09.2018
4
Norbert AunapuuMaadlus3Abitreener: spetsialiseerumine maadlus18.12.2021
5
Kristina BannikovaJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall28.03.2021
6
Eduard BrokLauatennis4Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis13.03.2018
7
Inga DrobetTennis5Treener: spetsialiseerumine tennis27.10.2021
8
Egon EdoVõrkpall5Treener: spetsialiseerumine võrkpall07.03.2021
9
Joonas EinfeldtJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall30.10.2019
10
Kai EsnaVõimlemine5Treener: spetsialiseerumine võimlemine06.04.2021
11
Aleksei GalkinJalgpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall10.12.2018
12
Merlin GustavsonRatsutamine3Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine11.05.2019
13
Kerstin HarjakasKergejõustik3Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik29.06.2021
14
Gristen HeinmetsMaadlus3Abitreener: spetsialiseerumine maadlus20.06.2019
15
Tiina HodakovAerutamine6Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine29.03.2019
16
Rein HolterTennis6Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis20.11.2018
17
Mati HoolPurjetamine5Treener: spetsialiseerumine purjetamine07.04.2020
18
Taavi HämarsaluKorvpall5Treener: spetsialiseerumine korvpall22.05.2020
19
Anne-Mari Jaago
Aeroobika ja rühmatreeningud
3Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud18.10.2019
20
Terje JaanojaVõimlemine3Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine16.04.2021
21
Tatjana JaansonSõudmine7Meistertreener: spetsialiseerumine sõudmineTähtajatu
22
Toomas JasminVõrkpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall21.07.2018
23
Ants JeretJalgrattasport6Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport27.10.2018
24
Atso JoalaVeemoto5Treener: spetsialiseerumine veemoto28.09.2021
25
Jaana JunsonKulturism ja fitness6Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness16.10.2019
26
Kaido JuurikJalgrattasport5Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport27.10.2018
27
Peeter KaisVõrkpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall10.10.2018
28
Alar KaljakinJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall09.02.2019
29
Mairo KanterKorvpall3Abitreener: spetsialiseerumine korvpall27.09.2021
30
Astrid KaselaTennis4Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis26.10.2019
31
Margit KaurKarate4Nooremtreener: spetsialiseerumine karate16.11.2021
32
Avo KeelVõrkpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall20.10.2020
33
Marja-Liisa KeskülaVõrkpall5Treener: spetsialiseerumine võrkpall06.12.2019
34
Koidu KillingSõudmine5Treener: spetsialiseerumine sõudmine26.10.2019
35
Matti KillingSõudmine8Eliittreener: spetsialiseerumine sõudmineTähtajatu
36
Ain KimberKulturism ja fitness6Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness28.03.2018
37
Kristina KimberKulturism ja fitness3Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness28.03.2018
38
Kaisa KirikalVõrkpall5Treener: spetsialiseerumine võrkpall06.04.2018
39
Rauno KirschbaumKergejõustik5Treener: spetsialiseerumine kergejõustik29.10.2019
40
Helari KitsnikKorvpall3Abitreener: spetsialiseerumine korvpall30.03.2021
41
Krista KiviTennis3Abitreener: spetsialiseerumine tennis24.10.2020
42
Kersti KiviojaMale5Treener: spetsialiseerumine male24.04.2018
43
Mihkel KlementsovSõudmine7Meistertreener: spetsialiseerumine sõudmineTähtajatu
44
Kaarel KoitlaKabe3Abitreener: spetsialiseerumine kabe12.12.2018
45
Aleksandr KononovKulturism ja fitness3Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness03.10.2018
46
Rein KontusJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall21.09.2018
47
Merle KoortsKulturism ja fitness3Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness16.10.2019
48
Aivar KoppasTriatlon3Abitreener: spetsialiseerumine triatlon17.05.2019
49
Anneli KõrgeSulgpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine sulgpall21.10.2018
50
Uko KõrgeAerutamine6Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine30.09.2018
51
Ivar KozlovVõimlemine3Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine16.04.2018
52
Argo KruusmägiPurjetamine6Vanemtreener: spetsialiseerumine purjetamine09.11.2018
53
Andres KudisiimLauatennis3Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis21.12.2020
54
Eimar KukkVibusport3Abitreener: spetsialiseerumine vibusport22.12.2020
55
Leili KukkVibusport4Nooremtreener: spetsialiseerumine vibusport22.12.2020
56
Maila KukkRatsutamine3Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine01.02.2020
57
Martin KuldmägiJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall30.10.2019
58
Andres KullLauatennis6Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis28.11.2021
59
Eva KuningasKergejõustik6Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik23.10.2018
60
Silver KurgJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall21.09.2018
61
Jevgeni KuzminKulturism ja fitness5Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness16.10.2019
62
Roland KvelsteinTennis6Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis17.05.2018
63
Mait KünnapTennis4Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis16.10.2019
64
Mait KäbinKorvpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall27.06.2021
65
Rait KäbinKorvpall7Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall18.05.2020
66
Argo KärnerKorvpall4Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall19.10.2019
67
Johan KärpKorvpall5Treener: spetsialiseerumine korvpall12.10.2019
68
Margrit KärpUjumine3Abitreener: spetsialiseerumine ujumine29.09.2021
69
Ülo LaksLauatennis4Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis30.06.2018
70
Ulvi Laneman
Aeroobika ja rühmatreeningud
5Treener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud22.10.2018
71
Juri LarionovKorvpall5Treener: spetsialiseerumine korvpall09.10.2021
72
Aare LaurenVibusport3Abitreener: spetsialiseerumine vibusport19.12.2021
73
Eiki LehemetsMale5Treener: spetsialiseerumine male27.10.2021
74
Raini LelleSõudmine6Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine19.11.2018
75
Mihkel LembitKergejõustik5Treener: spetsialiseerumine kergejõustik05.10.2018
76
Ranet LepikJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall21.09.2018
77
Johanna LeppKäsipall5Treener: spetsialiseerumine käsipall29.09.2020
78
Egeti LiivGolf3Abitreener: spetsialiseerumine golf12.02.2021
79
Lauri LillesteTennis3Abitreener: spetsialiseerumine tennis23.05.2020
80
Ramil LippKulturism ja fitness3Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness28.03.2018
81
Priit LoogKulturism ja fitness3Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness24.11.2021
82
Roman LutoškinSõudmine6Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine13.12.2018
83
Ulvi LutoškinSõudmine6Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine01.10.2021
84
Arne MaalinnMaadlus4Nooremtreener: spetsialiseerumine maadlus20.06.2019
85
Kadri MadissooMurdmaasuusatamine6
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
20.06.2021
86
Rita MaierSõudmine6Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine01.10.2021
87
Ann Meriste-WhiteRatsutamine4Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine30.01.2021
88
Andrus MetsikTennis3Abitreener: spetsialiseerumine tennis06.05.2019
89
Taavi MidenbrittJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall27.09.2019
90
Romet MihkelsKergejõustik6Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik28.09.2021
91
Argo MittMaadlus3Abitreener: spetsialiseerumine maadlus20.06.2019
92
Kauri MittMaadlus5Treener: spetsialiseerumine maadlus14.12.2019
93
Rein MõnnakmäeVõrkpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall09.06.2020
94
Anni MägiRatsutamine3Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine12.10.2019
95
Helary MägisaluMaadlus3Abitreener: spetsialiseerumine maadlus25.09.2021
96
Mario MägisaluMaadlus3Abitreener: spetsialiseerumine maadlus25.09.2021
97
Margo MärtsooJalgrattasport3Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport31.07.2019
98
Erti MöllerSulgpall3Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall22.10.2019
99
Henri NaelTennis3Abitreener: spetsialiseerumine tennis27.10.2021
100
Tamar NassarVõrkpall4Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall18.06.2019
101
Heino NõelKarate6Vanemtreener: spetsialiseerumine karate27.10.2020
102
Artur OjalaJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall21.09.2018
103
Gert OleskJalgpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall21.09.2018
104
Lauri ÕnnikSõudmine5Treener: spetsialiseerumine sõudmine06.06.2020
105
Ander PaabutJalgpall3Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall19.10.2021
106
Kairit PajuMurdmaasuusatamine3Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine23.05.2018
107
Evely PajulaVõrkpall5Treener: spetsialiseerumine võrkpall24.09.2021
108
Kalev PajulaJalgpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall16.11.2018
109
Karl PajumäeMaadlus6Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus27.03.2018
110
Ando PalginõmmKergejõustik7Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustikTähtajatu
111
Alar PalkLaskmine6Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine16.04.2018
112
Reet Palm-KillingSõudmine7Meistertreener: spetsialiseerumine sõudmineTähtajatu
113
Ilme PaluOrienteerumine4Nooremtreener: spetsialiseerumine orienteerumine20.05.2018
114
Maarja Palu-TeearuOrienteerumine3Abitreener: spetsialiseerumine orienteerumine29.03.2019
115
Laura PartsVõrkpall3Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall04.06.2019
116
Mart PaumäeJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall28.03.2021
117
Liana PiirsooKorvpall5Treener: spetsialiseerumine korvpall12.06.2021
118
Rain PõldmeJalgpall5Treener: spetsialiseerumine jalgpall28.06.2019
119
Jekaterina Põldots
Aeroobika ja rühmatreeningud
3Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud08.07.2018
120
Margus PõldsaarJalgpall4Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall24.09.2021
121
Tiina PostTennis3Abitreener: spetsialiseerumine tennis12.10.2019
122
Merle PruulTennis3Abitreener: spetsialiseerumine tennis23.04.2019
123
Ulrika PärnTennis3Abitreener: spetsialiseerumine tennis23.04.2019
124
Raivo RaalisteMale3Abitreener: spetsialiseerumine male19.10.2019
125
Sten RanneTennis3Abitreener: spetsialiseerumine tennis01.10.2021
126
Heiko RannulaKorvpall5Treener: spetsialiseerumine korvpall25.08.2020
127
Lembit RebaneKorvpall5Treener: spetsialiseerumine korvpall27.12.2020
128
Raul ReiterVõrkpall7Meistertreener: spetsialiseerumine võrkpall26.09.2018
129
Heiki RiivesKorvpall4Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall17.05.2019
130
Indrek RistojaLauatennis3Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis30.06.2018
131
Kaspar RätsepKorvpall4Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall19.10.2019
132
Ene SaagpakkVõimlemine3Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine10.05.2020
133
Janely SaarRatsutamine3Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine05.06.2021
134
Jüri SaarJalgpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall10.12.2018
135
Mattias SaareKulturism ja fitness3Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness28.03.2018
136
Riin Ingre SaareRatsutamine3Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine28.11.2021
137
Arnold SangleppSõudmine5Treener: spetsialiseerumine sõudmine19.11.2018
138
Margit SchmidtVõimlemine6Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine22.04.2019
139
Silver SchultzJalgrattasport3Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport27.09.2021
140
Oleg SedletskiAerutamine6Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine30.09.2018
141
Siimo SikutKulturism ja fitness4Nooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness03.10.2018
142
Andres SomerLauatennis3Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis21.12.2020
143
Mari-Liis Sprenk
Aeroobika ja rühmatreeningud
5Treener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud22.04.2019
144
Mailiis StoltsKulturism ja fitness3Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness29.11.2020
145
Žilvinas StrazdasKorvpall5Treener: spetsialiseerumine korvpall10.02.2019
146
Peeter SumreLauatennis6Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis28.11.2021
147
Helju SuttVõrkpall6Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall10.10.2018
148
Reimo TaaramäeJalgrattasport3Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport26.10.2019
149
Arvi TammKabe4Nooremtreener: spetsialiseerumine kabe24.01.2021
150
Vilve TammearuRatsutamine3Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine05.06.2021
151
Anu TaveterMurdmaasuusatamine6
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
26.05.2019
152
Artur TikkerbärUjumine6Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine15.04.2020
153
Marika TikkerbärUjumine6Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine29.03.2021
154
Harri TimbergMaadlus5Treener: spetsialiseerumine maadlus14.12.2019
155
Sandra TomingasKorvpall3Abitreener: spetsialiseerumine korvpall30.03.2021
156
Triin Tõnts
Aeroobika ja rühmatreeningud
3Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud25.03.2018
157
Ken-Kristjan ToomjõeTennis3Abitreener: spetsialiseerumine tennis26.11.2019
158
Katrin TõruvereRatsutamine3Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine01.02.2020
159
Robert TrofimovTaekwon-do ITF5Treener: spetsialiseerumine taekwon-do ITF06.10.2020
160
Elise UmbPurjetamine5Treener: spetsialiseerumine purjetamine05.10.2021
161
Viktor UmbPurjetamine3Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine18.06.2021
162
Triinu Vaik-ViherpuuTennis4Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis23.05.2020
163
Evelin VainoTennis4Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis23.05.2020
164
Maris VainoLauatennis3Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis11.12.2018
165
Tõnis VarePurjetamine4Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine07.04.2020
166
Riinu VeberKorvpall5Treener: spetsialiseerumine korvpall16.12.2018
167
Gloria VimbergRatsutamine3Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine13.10.2018
168
Ingrid VõsuSõudmine5Treener: spetsialiseerumine sõudmine01.12.2019
169
Vladislav ŠonitševTaekwon-do ITF4Nooremtreener: spetsialiseerumine taekwon-do ITF13.09.2019

Andmed põhinevad Eesti spordiregistrist kuvatud hetkeseisul: 169 treenerit