fbpx

Coaching Distance Running Educational Clinic

Sündmuse andmed

  • Laupäev | 10. dets. 2022
  • Kogu päev
  • Eesti
  • +372 5289062

Korraldaja Kontakt
Eesti Kergejõustikuliit
80079122
+372 5178327
ekjl@ekjl.ee
http://www.ekjl.ee
Kritel Berendsen
+372 5289062
kristel@ekjl.ee 

 

Veebileht: http://www.ekjl.ee

Facebook: https://www.facebook.com/kergejoustik/

Registreerimislink:

 

Eesmärk: aidata Eesti treenereid just noorte kestvusjooksu treeningute paremaks korraldamises. Kuna enamus treenerid ei ole spetsialiseerunud ainult kestvusjooksule, siis on eesmärk anda neile selleks vajalikud tööriistad (eriti sisetingimustes treenimiseks). 


Plaan on jagada jooksu spetsiifilist informatsiooni tervikliku sportlase (keha, vaim, hing) vaatenurgast.  Keskendutakse ja tutvustatakse nüansse, mis võiksid anda suurema kasuteguri sportlase arenguks. (treenerite omavahel koostööd ja sportlaste treeningrühma ülene koos treenimine)


 


Seminari ülesehitus:


Loeng – Kestvusjooksu treeningute võimalikud süsteemid ja ülesehitused – kuidas koostada treeningplaan ja kuidas seda monitoorida.


Praktiline osa – Kuidas kestvusjooksu treeningut kohandada välitingimustest sisetingimustesse talve perioodil. (1/4 – 1/3 aastast treenitakse sisetingimustes)


Loeng – Vigastuste ennetamine ja nendest taastumine kestvusjooksu sportlastel (kaasa arvatud koormuse kasvatamine, koormuse hindamine, periodiseerimine jne.)


 


Treenerid: 


 


Nick Schuetze


Kevin Gideon


Dave Calvert


 


 


Osalustasu 30 € (sisaldab lõunasööki)


Registreerimine hiljemalt 30. novembriks  aadressil:  https://forms.gle/dng5vHGCvuK3jsX19


 


 


Ootame aktiivset osavõttu.


 


Lisaks sellele korraldame koolituspäeva (teooria + praktiline osa) Tallinnas – laupäeval, 10. detsember 2022 ajavahemikus 11:00 – 16:00  (asukoha täpsustame peale registreerimise tähtaja lõppu – kas siis Audentese spordihallis või Lasnamäe Kergejõustikuhallis)