fbpx

Koonga Mängud XLIII

Sündmuse andmed

  • Laupäev | 16. märts 2019
  • 09:00
  • Lõpe, Pärnumaa
  • +372 59040530

Koonga Mängud tulevad taas ja seda juba 43. korda! Ootame spordisõpru 16. märts 2019 Koonga koolimajja, kus võisteldakse kokku 10 alal. Registreerunute kontroll kell 9.00, avamine kell 9.30.
Üritust toetavad Eesti Kultuurkapital ja Lääneranna Vallavalitsus.

Võistlusalad:
1. SOPS:
Korvpalli visked erinevatelt positsioonidelt 5 minuti jooksul. Võistkonnas 1 mees, 1 naine ja 1 noor (sünd. 2003 ja hiljem). Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna kaks võistkonda.
2. Naiste võrkpall:
Võistkonna suuruseks 4 võistlejat + 1 varu. Võistluste süsteem selgub kohapeal ja mängitakse vastavalt ajakavale. Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna üks võistkond.
3. Meeste võrkpall:
Võistkonna suuruseks 4 võistlejat + 1 varu. Võistluste süsteem selgub kohapeal ja mängitakse vastavalt ajakavale. Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna üks võistkond.
4. Lauatennis:
Võistkonnas 2 meest, 1 naine ja 1 noor (sünd. 2003 ja hiljem).
Võistlused on võistkondlikud, mängitakse kolme võiduni, otsustab segapaarismäng (mehe+naise). Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna üks võistkond. Võistelda võib ka mittetäieliku võistkonnaga.
Võistkondliku paremusjärjestuse selgitamiseks summeeritakse võistlejate poolt saavutatud punktid. Võrdsete punktide korral otsustab omavaheline kohtumine, selle võrdsuse korral paremate kohtade arv. Täpne läbiviimise süsteem selgub peale eelregistreerimist..
5. Kabe:
Võistkonnas 1 mees, 1 naine, 1 poiss (sünd. 2003 ja hiljem) ja 1 tüdruk (sünd. 2003 ja hiljem) Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna üks võistkond. Võistelda võib ka mittetäieliku võistkonnaga.
Võistlused on võistkondlikud, läbiviimine ja ajakontroll selgub võistluspaigas sõltuvalt registreerunud võistkondade arvust (kõik võistkonnad mängivad omavahel läbi).
Võrdsete punktide korral otsustab omavaheline kohtumine, seejärel matši võitude arv, seejärel esimese laua võitude arv.
6. Mälumäng:
Võistkonnas 3 võistlejat. 20 küsimust ja aega 1 tund. Teemad: varia, sport ja loodus.
Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna kaks võistkondi. Võistelda võib ka mittetäieliku võistkonnaga.
Võistkondade paremusjärjestuse määrab suurem õigete vastuste eest saadud punktide arv. Punktide võrdsuse korral esitatakse esimese kolme koha selgitamiseks lisaküsimused, ülejäänud võistkonnad jäävad kohti jagama.
7. Sisesõudmine:
Distants meestele 500 m. Distants noortele (sünd. 2003 ja hiljem) ja naistele 250 m.
Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna piiramatu arv võistlejaid.
Selgitatakse individuaalne paremusjärjestus. Autasustatakse iga vanuseklassi kolme esimest eraldi.
Võistkondliku paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse 2 parema mehe, 2 naise ja 1 noore tulemused. Punktide võrdsuse korral on määravaks suurem esi- või paremate kohtade arv.
8. Sangpommi rebimine:
Mehed kehakaalus –80 kg ja +80 kg, naised ja noored (sünd. 2003 ja hiljem) absoluutkaalus. Mehed võistlevad 24 kg sangpommiga, naised ja noored 12 kg sangpommiga. Võistlus toimub aja peale. Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna piiramatu arv võistlejaid.
Selgitatakse individuaalne paremusjärjestus. Autasustatakse iga vanuseklassi kolme esimest eraldi.
Võistkondliku paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse 2 parema mehe, 1 naise ja 1 noore tulemused. Punktide võrdsuse korral on määravaks suurem esi- või paremate kohtade arv.
9. Noolivise:
Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna piiramatu arv võistlejaid. Summa jagamisel saab iga võistleja ühe lisa viske. Selgitatakse individuaalne paremusjärjestus. Autasustatakse iga vanuseklassi kolme esimest eraldi.
Võistkondliku paremusjärjestuse selgitamiseks summeeritakse 1 parema mehe, 1 naise ja 1 noore (sünd. 2003 ja hiljem) tulemus.
10. Joonejooks:
Ühel spordikeskusel või -klubil on lubatud välja panna piiramatu arv võistlejaid.. Jooks toimub aja peale. Selgitatakse individuaalne paremusjärjestus. Autasustatakse iga vanuseklassi kolme esimest eraldi.
Võistkondliku paremusjärjestuse selgitamiseks summeeritakse 1 parema mehe, 1 naise ja 1 noore (sünd. 2003 ja hiljem) tulemus.

Registreerimine:
Eelregistreerimisel teatada oma osavõtust 25. veebruariks. Eelregistreerimise teostanud võistkondadele väljastatakse ettemaksuarve. Täiendavad arveldamised teostatakse peale Koonga Mängude lõppu olenevalt osavõtjate arvust.

Täpsem osavõtjate registreerimine tuleb teostada 8. märtsiks võistkondade esindajatele jagatud Google Docs’i rakenduses.

Osavõtumaks 180€ (30 osavõtja kohta iga järgmine osavõtja 6 eurot lisaks). Sisaldab lõunasööki ja võistluste tehnilise läbiviimisega seotud kulude katmist. PS: Koonga (ja huvi korral Lääneranna) võistkonna puhul katab kulud Lääneranna Vallavalitsus, kuid siiski on vajalik eelnev registreerimine.

Registreerimine Annika Urbel, telefon: +372 59040530
e-post: annika.urbel@gmail.com

Pidulik autasustamine toimub alade lõppedes Koonga koolis, millele järgneb pärast pausi ühine lõpupidu, mille leiad facebookist: XLIII Koonga Mängude Lõpupidu