fbpx

Sügissammud 2023

Sündmuse andmed

  • Pühapäev | 1. okt. 2023 to Teisipäev | 31. okt. 2023
  • Kogu päev
  • Pärnu maakond

Tüüp: Liikumispäev
Liik: Üleriigiline

Korraldaja Kontakt
Sihtasutus Eesti Terviserajad
90008821


Veebileht: https://terviserajad.ee/sugissammud2023/

Facebook: https://www.facebook.com/terviserajad

Registreerimislink: https://terviserajad.ee/sugissammud2023/

 

Oktoobris saab stardipaugu üle-eestiline noorte liikumiskampaania „Sügissammud 2023“


 


Eesti Terviserajad ja liikumisäpp FitSphere korraldavad oktoobris 5.–12. klasside õpilastele sammude kogumise väljakutse „Sügissammud 2023“.


 


Mängulise võistlusega soovitakse noori rohkem liikuma kutsuda ning soodustada liikumisharjumuste teket. Sammudele särtsu andmiseks on koolidele ja klassidele välja pandud hulk auhindu. Sammuväljakutse laiem eesmärk on inspireerida liikuma ka õpetajaid ja lapsevanemaid ning aidata seeläbi kaasa Eesti inimeste tervisenäitajate parandamisele


 


Väljakutses saavad kaasa lüüa kõikide koolide 5.-12. klassid üle Eesti. Liitumine on lihtne: enne 7. oktoobrit tuleb õpetajal või klassivanemal täita Eesti Terviseradade veebilehel registreerimisvorm, osalejatel laadida alla FitSphere’i äpp ning koguda oktoobrikuu jooksul samme.


 


Väljakutses arvestatakse kõikide klasside ja koolide kogutud sammude keskmist – nii on võrdsed võiduvõimalused nii väikestel kui ka suurtel klassidel ja koolidel. Kokkuvõttes auhinnatakse kolme kõige aktiivsemat klassi ja kooli, lisaks loositakse võistluse ajal tublimatele liikujatele neljal korral ergutusauhindu.


 


Noorte aktiivset liikumist lükkavad suursponsorina tagant Swedbank ja peatoetajana Mesikäpp. Lisaks toetavad kampaaniat Actimel, Energia Avastuskeskus, Eesti Energia ja Merko. Hoogu lisavad Eesti Koolispordi Liit, Liikuma Kutsuv Kool ja eKool.