fbpx
Kommentaarid puuduvad

8. septembril toimub kasulik spordikoolitus

Eesti Spordikoolituse ja –Teabe Sihtasutus korraldab sügisel sarja seminare,  et anda infot eelkõige spordiorganisatsioonide käitumisest tööandjana ning treenerite tööjõukulude toetuste mõjust ja arengutest ning edasistest plaanidest. Pärnumaa spordiorganisatsioonide esindajad on oodatud Viljandimaal toimuvale koolitusele.

Kasulikke näpunäiteid läbi huvitavate esinejate ettekannete on esitletud traditsiooniliselt sügiseti, sest peale suveperioodi asuvad spordiklubid ja –koolid jälle aktiivselt tegutsema. Tänavuse koolituse teemadeks on spordiorganisatsioonide maksukäitumine ning treenerite tööjõukulude toetusmeetme rakendamise kogemustest.

Neist esimese puhul keskendutakse maksupoliitika aktuaalsetele teemadele, teise osas aga antakse ülevaade viimase kolme aasta kogemusest, mil treenerite tööjõukulu on aidatud riigi poolt osaliselt katta.

Spordikoolituse ja -Teabe SA juhatuse liikme Toomas Tõnise sõnul loob koolitusel osalemine eeldused, et spordivaldkonnas paremini orienteeruda ning juhtimisotsuseid vastu võtta.

Pärnumaa spordijuhtidele mõeldud seminari võõrustab 8. septembril alates kell 11.00 Viljandi maavalitsus. Lisaks toimuvad koolitused Tallinnas, Tartus ja Kohtla-Järvelgi.

Info ja registreerimine

 

Kommenteeri