PÄRNUMAA MEISTRIVÕISTLUSED on Pärnu maakonnas korraldatavad erinevate alade spordivõistlused, kus selgitatakse individuaalselt või/ja meeskondlikult erinevate alade parimad, kes võistluste lõpus omistavad tiitli ”Pärnumaa Meister”.

2020 PMV

ALAKUUPÄEVTOIMUMISKOHTKORRALDAJA KONTAKT
Koroona (paaris)11.01.2020Sauga SpordikeskusPärnumaa KMK Ring5206092
Koroona (segapaaris)12.01.2020Sauga SpordikeskusPärnumaa KMK Ring5206092
Bowling19.01.2020Perona BowlingMTÜ Hobbybowlingriinal@estpak.ee
Lamades surumine30.05.2020Kilingi-Nõmme suveaedSK Saarde51 970 938
Duatlon13.06.2020Jõulumäe TSKSK Raudmeesukubar@gmail.com
Maanteeratas eraldistardist18.06.2020UuluSK Kaljuaigar.raja@gmail.com
Maraton18-24.06.2020VIRTUAALNEPärnu Kahe Silla Klubiinfo@2silda.ee
Kergejõustik04.07.2020Pärnu RannastaadionPärnumaa Spordiliitinfo@psl.ee
Triatlon11.07.2020Pärnu JõgiA2K Spordiklubiinfo@parnutriatlon.ee
Kiiking25.07.2020Pärnu VallikäärVabariigi Võllimeesvollimees@gmail.com
Aerutamine25.07.2020Pärnu Kalevi SõudebaasPärnu Kalevi Aerutajate Klubiukokorge@gmail.com
Krosstriatlon02.08.2020Jõulumäe TSKSK Raudmeesukubar@gmail.com
Rannavõrkpall29.06-03.08.2020Pärnu RandPärnumaa Spordiliitmehismerilaine@hot.ee
Jalgpall (naised)07.08.2020LihulaLõuna-Läänemaa JKjaanus.getreu@mail.ee
Sõudmine15.08.2020Pärnu SõudeklubiPärnu Sõudeklubiroy.vaimand@gmail.com
Koroona ind.15.08.2020Sauga SpordisaalKoroonamänguklubi Ring
Purjetamine18.08.2020Pärnu JahtklubiPärnu Jahtklubielise@jahtklubi.ee
Tennis20.08.2020Pärnu Kesklinna väljakudPärnu Kesklinna Tennisekoolevaino@yahoo.com
Ammulaskmine22.08.2020HäädemeesteHäädemeeste Amburite Klubi
Golf29.08.2020White Beach GolfValgeranna Golfiklubiviljar@wbg.ee
Ratsutamine06.09.2020MassuMassu RSKmassuratsaklubi@gmail.com
Rulluisutamine13.09.2020Jõulumäe TSKSuusasportInfo@maakapital.com
Rullsuusatamine13.09.2020Jõulumäe TSKSuusasportInfo@maakapital.com
Jalgpall (mehed)19.09.2020Tori põhikoolTori spordiklubiahtosaar74@windowslive.com
Lauamängude mv20.09.2020Tihemetsa SHRINGguidotrees@gmail.com
Discgolf (suvine)26.09.2020Jõulumäe TSKDiscgolfiklubi Hole in One margo@discsport.ee
Kiiking (sise)26.09.2020Pärnu SpordihallSK Vabariigi Võllimeesvollimees@gmail.com
Jahilaskmine27.09.2020Pärnjõe jahiseltsi laskepaikPÄRNUMAA JAHIMEESTE LIITeero@pjl.ee
Võrkpall03.10.2020Paikuse SpordikeskusPSLmehismerilaine@hot.ee
Orienteerumine10.10.2020RannametsaOK Westsander@okwest.ee
Autosport31.10.2020StrandErki Sporterkisport@hot.ee
Krossijooks8.11.2020Jõulumäe TSKJõulumäe TSKinfo@joulumae.ee


2019 PMV

ALAKUUPÄEVTOIMUMISKOHTKORRALDAJAKONTAKT
Bowling20, jaanuar, 2019Perona BowlingMTÜ HobbyBowlingraivo@peronabowling.ee
Lauamängude MV12.jaanuar, 2019Tihemetsa SpordihoonePärnumaa KMK Ringsaima.rand@mail.ee
Koroona (Paaris)27.jaanuar, 2019Sauga SpordikeskusPärnumaa KMK Ringsaima.rand@mail.ee
Jääpurjetamine17.märts, 2019Pärnu JahtklubiPärnu Jahtklubielise@jahtklubi.ee
Sangpommi rebimine23.veebruar, 2019Audru KoolMTÜ Audru Spordiseltsoie.killing@spatervis.ee
Kiiking(sise)9.märts, 2019Pärnu SpordihallVabariigi Võllimeesvollimees@gmail.com
Suusatamine27.märts, 2019Jõulumäe TervisespordikeskusJõulumäe Tervisespordikeskusinfo@joulumae.ee
Lauatennis7.aprill, 2019Pärnu-Jaagupi SpordihoonePärnu-Jaagupi LTKandres.somer@mail.ee
Kabe14.aprill, 2019Häädemeeste keskkoolAleksander Tõnis Joarandmaarika.atka@haademeeste.ee
Koroona (IND)4.mai, 2019Sauga SpordikeskusPärnumaa KMK Ringsaima.rand@mail.ee
Maratoni jooks4.mai, 2019Vändra staadionMispoeda.vaino@pparnumaa.ee
Võrkpall (mehed ja naised)18.mai, 2019Paikuse SpordikeskusMehis Merilainemehismerilaine@hot.ee
Ammulaskmine18.mai, 2019Häädemeeste keskkoolAleksander Tõnis Joarandmaarika.atka@haademeeste.ee
Lamades surumine19.mai, 2019Kilingi-Nõmme SK Saardetoivotallo@gmail.com
Mälumäng20,mai, 2019BumBum pubiAndres Kasemetsandreskasemets@suhtlus.ee
Aerutamine7.juuni, 2019Suur-Jõe 50bPärnu Aerutamisklubiukokorge@gmail.com
Triatlon20.juuli, 2019Pärnu linnas Kesklinna silla juures Suur-JõekaldaA2K Spordiklubiinfo@parnutriatlon.ee​​
Sõudmine29.juuli, 2019Rääma 27, PärnuPärnu Sõudeklubitoomas.rapp@gmail.com
Kiiking(väli)3.august, 2019Pärnu VallikäärVabariigi Võllimeesvollimees@gmail.com
Rannavolle5.august, 2019Pärnu randMehis Merilainemehismerilaine@hot.ee
Novuse11.august, 2019Surju põhikooli spordisaalSpordiklubi KiiSport
Purjetamine21.august, 2019Pärnu jahtklubiPärnu jahtklubielise@jahtklubi.ee
Tennis (noored)22.august, 2019Pärnu Kesklinna TennisekeskusKesklinna Tennisekeskusevaino@yahoo.com
Golf31.august, 2019White Beach GolfValgeranna golfiklubiviljar@wbg.ee
Kergejõustik7.september, 2019Kilingi-NõmmeSK Saarde, Toivo Tallotoivotallo@gmail.com
Jahilaskmine7.september, 2019Pärnjõe jahiseltsi laskepaikPJLeero@pjl.ee
Ratsutamine7.september, 2019Massu ratsaklubiMassu ratsaklubikristi-carolinareinmaa@hotmail.com
Jalgpall (mehed ja naised)8.september, 2019Lihula staadionLõuna-Läänemaa JKjaanus.getreu@mail.ee
Discgolf21.september, 2019Audru/JõekääruDiscgolfiklubi Hole-in-Onemargo@discsport.ee
Korvpall22.september, 2019Pauluse hallPärnumaa Spordiliitinfo@psl.ee
Rullsuusatamine28.september, 2019Jõulumäe TervisespordikeskusSuusasport MTÜsuusasport@mail.ee
Orienteerumine12.oktoober, 2019VõisteOK WESTsander@okwest.ee
Motosport27.oktoober, 2019Pärnu Motoclub
Autosport9.november, 2019TaaliErki Sport
Krossijooks10.november, 2019Jõulumäe TervisespordikeskusJõulumäe Tervisespordikeskusinfo@joulumae.ee
Ujumine15.november, 2019Pärnu Spordikooli ujulaUca Spordiklubimarika.tikkerbar@tidmar.ee
Sulgpall7.detsember, 2019Pärnu SpordihallPärnu Sulgpalliklubiannelikorge@hot.ee
Kreeka-rooma m.14.detsember, 2019Paikuse SpordikeskusMaadlusklubi LEOraiko@ardis.ee
Vabamaadlus14.detsember, 2019Paikuse SpordikeskusMaadlusklubi LEOraiko@ardis.ee
Naiste maadlus14.detsember, 2019Paikuse SpordikeskusMaadlusklubi LEOraiko@ardis.ee
Sisesõudmine14.detsember, 2019Pärnu Kalevi sõudeklubiPärnu Kalevi sõudeklubimatti@estpak.ee