PÄRNUMAA MEISTRIVÕISTLUSED on Pärnu maakonnas korraldatavad erinevate alade spordivõistlused, kus selgitatakse individuaalselt või/ja meeskondlikult erinevate alade parimad, kes võistluste lõpus omistavad tiitli ”Pärnumaa Meister”.

ALAKUUPÄEVTOIMUMISKOHTKORRALDAJAKONTAKT
Bowling2019-01-20Perona BowlingMTÜ HobbyBowlingraivo@peronabowling.ee
Lauamängude MV2019-01-12Tihemetsa SpordihoonePärnumaa KMK Ringsaima.rand@mail.ee
Koroona (Paaris)2019-01-27Sauga SpordikeskusPärnumaa KMK Ringsaima.rand@mail.ee
Jääpurjetamine2019-03-17Pärnu JahtklubiPärnu Jahtklubielise@jahtklubi.ee
Sangpommi rebimine2019-02-23Audru KoolMTÜ Audru Spordiseltsoie.killing@spatervis.ee
Kiiking(sise)2019-03-09Pärnu SpordihallVabariigi Võllimeesvollimees@gmail.com
Suusatamine2019-03-27Jõulumäe TervisespordikeskusJõulumäe Tervisespordikeskusinfo@joulumae.ee
Lauatennis2019-04-07Pärnu-Jaagupi SpordihoonePärnu-Jaagupi LTKandres.somer@mail.ee
Kabe2019-04-14Häädemeeste keskkoolAleksander Tõnis Joarandmaarika.atka@haademeeste.ee
Koroona (IND)2019-05-04Sauga SpordikeskusPärnumaa KMK Ringsaima.rand@mail.ee
Maratoni jooks2019-05-04Vändra staadionMispoeda.vaino@pparnumaa.ee
Võrkpall (mehed ja naised)2019-05-18Paikuse SpordikeskusMehis Merilainemehismerilaine@hot.ee
Ammulaskmine2019-05-18Häädemeeste keskkoolAleksander Tõnis Joarandmaarika.atka@haademeeste.ee
Lamades surumine2019-05-19Kilingi-Nõmme SK Saardetoivotallo@gmail.com
Mälumäng2019-05-20BumBum pubiAndres Kasemetsandreskasemets@suhtlus.ee
Aerutamine2019-06-07Suur-Jõe 50bPärnu Aerutamisklubiukokorge@gmail.com
Sõudmine2019-07-29Rääma 27, PärnuPärnu Sõudeklubitoomas.rapp@gmail.com
Kiiking(väli)2019-08-03Pärnu VallikäärVabariigi Võllimeesvollimees@gmail.com
Rannavolle2019-07-01 - 2019-08-05Pärnu randMehis Merilainemehismerilaine@hot.ee
Novuse2019-08-11Surju põhikooli spordisaalSpordiklubi KiiSport
JahilaskmineaugustMTÜ Pärnumaa Jahimeeste Liit
Purjetamine2019-08-21Pärnu jahtklubiPärnu jahtklubielise@jahtklubi.ee
Tennis (noored)2019-08-22Pärnu Kesklinna TennisekeskusKesklinna Tennisekeskus
Golf2019-08-31White Beach GolfValgeranna golfiklubiviljar@wbg.ee
PaintballseptemberNasty Dog
Kergejõustik2019-09-07Kilingi-NõmmeSK Saarde, Toivo Tallotoivotallo@gmail.com
Ratsutamine2019-09-07Massu ratsaklubiMassu ratsaklubikristi-carolinareinmaa@hotmail.com
Jalgpall (naised)2019-09-07Lihula staadionLõuna-Läänemaa JKjaanus.getreu@mail.ee
Jalgpall (mehed)2019-09-08Lihula staadionLõuna-Läänemaa JKjaanus.getreu@mail.ee
DiscgolfseptemberAudru/JõekääruDiscgolfiklubi Hole-in-One
Korvpall2019-09-22Pauluse hallPärnumaa Spordiliitinfo@psl.ee