TÄHESÄRA 2019

Aasta sporditegijate auhindade väljastamise eesmärgiks on väärtustada ja  tunnustada maakonna parimaid sportlasi, treenereid, võistkondi ja edendajaid.

Toimumise aeg ja koht: Umberto restoran Port Artur II, Lai 11, Pärnu linn. Algusega kell 16:00.

Valimiste korraldaja: Pärnumaa Spordiliit koostöös Pärnu linna ja Pärnumaa Omavalitsuste Liiduga.

Lisainfo: Pärnumaa Spordiliidu tegevjuht Kaisa Kirikal, info@psl.ee

Kandidaatide esitamine: Esitamiseks tuleb saata kandidaadi nimi, kategooria, selgitus ja seos Pärnu maakonnaga e-posti teel info@psl.ee või täites ära google vorm: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9wpdkdnNzUnnBj0n2I-jF3R70A3GdbKDoaaQPjJvJXb9_Yg/viewform?usp=sf_link

Kategooriad: Pärnu maakonnas valitakse kalendriaasta võistlustulemuste põhjal aasta tegijad järgmistes kategooriates:

    1. aasta naissportlane (N23 ja vanemad) – Kristin Tattar (11 poolt 12st)
    2. aasta meessportlane (M23 ja vanemad – Tanel Kangert (10 poolt 12st)
    3. aasta juuniorsportlane, neiu (19-22) – Jasmiin Üpraus (13 poolt 13st)
    4. aasta juuniorsportlane, noormees (19-22) – Helary Mägisalu (8 poolt 13st)
    5. aasta noorsportlane, neiu (U19) – Laura Lizette Sander (11 poolt 13st)
    6. aasta noorsportlane, noormees (U19) – Jörgen-Matthias Talviku (12 poolt 14st)
    7. aasta veteransportlane/võistkond (N/M 35+) – Naiste 4paat (13 poolt 13st)
    8. aasta tehnikasportlane – Kevin Saar (13 poolt 13st)
    9. aasta ekstreemsportlane – Jääb välja andmata
    10. aasta invasportlane – Jääb välja andmata
    11. aasta võistkond – Sugar3 (13 poolt 13st)
    12. aasta pallimänguvõistkond – Pärnu Võrkpalliklubi (11 poolt 13st)
    13. aasta noortevõistkond – Pärnu Spordikool U20 võrkpalli poisid (13 poolt 13st)
    14. aasta treener – Andrei Ojamets (5 poolt 13st)
    15. aasta noortetreener – Elise Umb (11 poolt 13st)
    16. Aasta üllataja – Agne Kiviselg (8 poolt 13st)
    17. Aasta edendaja – Anu jooksutrennid (12 poolt 13st)
    18. Aasta sporditegu – Tori jalgpallistaadioni rekonstrueerimine (9 poolt 12st)
    19. Aasta rahvasportlane – Piret Bart (10 poolt 13st)
    20. Aasta rahvaspordiüritus – RMK Orienteerumisneljapäevakud (13 poolt 13st)
    21. Aasta spordivabatahtlik – Priit Neeme (13 poolt 13st)

PS! Lisaks annavad oma auhinnad välja: Kulka, POL ja Pärnu Postimees!