Pärnumaa kogu pere liikumispäev 2021

Pärnumaa kogu pere liikumispäev on kogupereüritus, mille eesmärgiks on pakkuda Pärnumaa elanikele võimalust proovida erinevaid liikumis-ja sportimisvõimalusi, mida saab harrastada värskes õhus. See ei ole võistlus ja on suunatud neile, kes sooviksid saada uusi oskusi näiteks rullsuuskadega sõitmise osas professionaalse juhendaja käe all. Liikumispäev on mõeldud tervele perele, sõltumata east, soost, spordivarustuse tasemest ja oskustest. Siin aega ei võeta ja kohti ei selgitata.

  1. Eesmärk on panna inimesi rohkem tähelepanu pöörama oma elustiilile, rõhutades seejuures regulaarse füüsilise tegevuse tähtsust;
  2. Aktiivse eluviisi ja liikumisharjumuste hoidmine peres – rõõm ühistegemisest;
  3. Uute oskuste omanadamine;
  4. Kohale on kutsutud professionaalsed juhendajad koos oma spordiklubidega, kes terve päev annavad erinevatele sihtgruppidele trenne ja näpunäited oma ala tehnika kohta;
  5. Lisaks on kohal ka muid tegevusi osalejatele (maanteeamet, toitlustus, esinejad, päevajuht jne.).
  6. ÜRITUS ON KÕIGILE OSALEJATELE TASUTA!!

TOIMUMISE AEG JA KOHT: 30.mai, 2021, Jõulumäe Tervisespordikeskuses, 11:o0-16:30

Kaasatud on järgmised alad ja neid tutvustavad treenerid:

  1. Aerutamine – Uko Kõrge (Pärnu Aerutamisklubi)
  2. Ammulaskmine – Ain Järvesaar
  3. Discgolf – Margo Peters (Discgolfiklubi Hole-in-One); Viljar Rebane (Albatross) ja Raimo Kimmel (Raims DG)
  4. Field Target – Heli ja Anu Jalakas
  5. Jooksmine – Anu Piiroja
  6. Käsipall – Eesti Käsipalli Liit
  7. Laske-rullsuusatamine – Vladimir Vsivtsev
  8. Maadlus – Raiko Hiis (Maadlusklubi LEO)
  9. Maastikurattasõit – Erki Kukk
  10. MMA – Vallo Kappak (MMAces)
  11. Orienteerumine – Sander Blehner (OK West)
  12. Raba 5 – tänavasport 
  13. Rulluisutamine – Kaupo Koplus
  14. Sumomaadlus – Janar Sõber 
  15. Välijõusaalid – Jaana Junson


Pärnumaa kogu pere liikumispäev 2020

TOIMUMISE AEG JA KOHT: 30.august, 2020, Jõulumäe Tervisespordikeskuses, 9:30-16:30

Kaasatud on järgmised alad ja neid tutvustavad treenerid:

  1. Aerutamine – Uko Kõrge (Pärnu Aerutamisklubi)
  2. BodyBalance – Kätlin Erkmann (Spa&Sport spordiklubi)
  3. Discgolf – Margo Peters (Discgolfiklubi Hole-in-One); Viljar Rebane (Albatross) ja Raimo Kimmel (Raims DG)
  4. Geopeitus – Mart Niidu (Geopeitus.ee)
  5. Kepikõnd – Ave Ojasoon (Eesti Kepikõnni Liit)
  6. Maadlus – Raiko Hiis (Maadlusklubi LEO)
  7. MMA – Vallo Kappak (MMAces)
  8. Orienteerumine – Sander Blehner (OK West)
  9. Rullsuusatamine – Kadri Madissoo ja Taavi Tammik (Jõulu Suusaklubi)
  10. Sõudmine – Mati Killing (Pärnu Sõudekeskus Kalev)
  11. Tänavasport – Erik Naissaar (RT EN)
  12. Vibulaskmine – Andres Virkus (Eesti Maastikuvibu Liit)
  13. Slackline – www.slackline.ee
  14. Vehklemine – Nikolai Novosjolov (Vehklemisklubi Le Glaive)

PILDID

VIDEO

UUDIS

Toetajad: 

  1. Pärnumaa Arenduskeskus
  2. Pärnu Postimees
  3. Pärnu linn
  4. Pärnumaa Omavalitsuste Liit
  5. Visu Spordipood
  6. Slackline
  7. Häädemeeste vald
  8. Häädemeeste vesi
  9. Naiskodukaitse
  10. Rohelise Jõemaa Koostöökogu
  11. Puusepa Mesindustalu
  12. MTÜ Roheliselt Värske Elu
  13. Hi5ive MarathonServices