fbpx
Kommentaarid puuduvad

Kahe Silla Klubi virtuaalürituste programmi lisandus talvine välja kutse

Tule õue! Pärnu Kahe Silla klubi virtuaalne talvine välja kutse ootab 19. veebruarist 7. märtsini kaasa lööma.

Kaunid talveilmad inspireerivad ja kutsuvad välja – matkarajale, kergliiklusteele, metsa alla –, sinna, kuhu hing ihkab. Virtuaalürituse korraldad enesele ise: viiruse leviku perioodil turvaliselt seal, kus ise soovid. Valitsuse kehtestatud uued piirangud ning inimestes kuhjuma hakanud koroonaväsimus soosivad väikeses seltskonnas või üksi väljas liikuma: seegi on põhjuseks, miks talvine välja kutse tabab naelapea pihta.

Väljakutses võib sama starditasu sees osaleda korduvalt. Liikuda saad endale meelepärasel moel: suusatades, uisutades, joostes, käies-kepikõndides ja rattasõitu nautides. Sinu motiveerimiseks kutsume sind iga päev liikuma, seejuures võid eri liikumisviise kombineerida. Näiteks ühel päeval jooksed, teisel suusatad ja kolmandal sõidad rattaga jne. Kui harrastad regulaarselt tervisekõndi, saad siit mõtte väljakutseks: iga päev liikuda ja sel moel tervisekilomeetreid koguda.

„Idee talvise väljakutse tegemiseks tuli elust enesest: ühel päikesepaistelisel päeval sõbraga Pärnu Rannapargis suusatades. Inimesed liiguvad ja soovivad end väikese preemiaga ergutada. Selleks sobib uus üritus suurepäraselt, sest pakub võimalust liikuda erineval viisil,“ rääkis ürituse korraldaja Vahur Mäe, kelle sõnutsi on „välja kutse“ sõnamäng, mis suunatud inimeste diivanilt ja toaseinte vahelt välja toomisele.

Tulemuse kirja saamiseks piisab minimaalselt 3 km teekonna läbimisest. Peale liikumist tuleb üles laadida osalemise kinnitus: liikumisrakenduse (pulsikell, äpp vmt) logi või pulsikella pilt. Juhul, kui sul nutirakendust ei ole, ei pea väljakutsest loobuma, sest tulemuse saad lisada ka käsitsi. Kui liigud grupis ja teil on seltskonna peale üks rakendus, tohib sama tulemuse lisada iga osaleja juurde. Soovijad saavad endale printida välja kutse sümboolikaga rinnanumbri.

Kõik lõpetajad saavad soovitud postiaadressile unikaalse sinimustvalge paelaga käsitöömedali. Osalejate vahel loositakse välja hulgaliselt ürituse toetajate auhindu. Suusatajate vahel läheb loosi eriauhind.

Talvine välja kutse on suunatud tervisekilomeetrite kogumisele. Vaata kui uhke number 7. märtsiks kokku tuleb! Oluline on märkida, et rajale on oodatud needki liikumishuvilised, kes vaid ühe korra soovivad ürituse perioodil liikuda.

Tutvu ürituse juhendiga ja registreeri siin. Registreerimine on avatud 7. märtsini kell 18.00.


Anni Lüll
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ

Turundusjuht

+372 5615 9598

anni@2silda.ee

www.2silda.ee

Kommenteeri