fbpx
Kommentaarid puuduvad

Kevadspartakiaad toimub üle Eesti virtuaalselt!!

Kutsume Teid kõiki üles jagama oma liikmetele ja aktiivsetele spordihingedele informatsiooni järgmisel nädalal algava Virtuaal-Kevadspartakiaadi kohta, mis toimub üle terve Eesti.

Tegemist on virtuaalvõistlusega, millest saab osa võtta iga indiviid/kollektiiv/ettevõte, kes soovib end üle Eesti teiste inimeste vastu proovile panna.

Virtuaal-Kevadspartakiaadi raames oleme korraldamas selliseid alasid nagu:

1)     Virtuaaljooks – 06.04-12.04

2)     Virtuaalrattasõit – 13.04-19.04

3)     Virtuaal-discgolf – 20.04-26.04

4)     Virtuaalkabe – 07.04

5)     Virtuaalmale – 14.04

6)     Virtuaal-mälumäng – 21.04

Kuna Virtuaal-Kevadspartakiaadi puhul asukoha piirangud puuduvad, siis üritusest saab osa võtta üle kogu Eesti ning miks mitte ka üle kogu Maailma! Seega, kui Te teate mõnda aktiivset inimest, kollektiivi, ettevõtet, kel oleks huvi virtuaalvõistlusest osa võtta, siis andke info neile edasi saates neile kiri edasi või postitades ürituse info enda kodulehele/sotsiaalmeediasse, et see jõuaks kõikide huvilisteni.

Iga osaleja peab valima endale meelepärasesse koha, kus ta soovib oma tulemuse ära teha ning seepeal tulemusest edastama meile kuvatõmmise „screenshoti“ aadressile sekretariaat@firmasport.ee, et saaksime jooksvalt uuendada pingerida kõige kiirematest jooksjatest ja rattasõitjatest, osavaimatest discgolfaritest ning tublimatest mõttesportlastest. Täpsemad juhendid ning leiate Virtuaal-Kevadspartakiaadi lehelt.

Virtuaal-Kevadspartakiaadist osa võtmiseks on vaja:

–        GPS seadmega kella või nutirakendust, millega saab enda liikumist jälgida ja mis näitab nii distantsi kui ka kulunud aega. Peale tulemuse ära tegemist tuleb saata tulemusest kuvatõmmis aadressile sekretariaat@firmasport.ee.

–        Spordiriideid.

–        Ratast kõigil rattasõiduhuvilistel.

–        Discgolfi kettaid ning METRIX’i kasutajat, et saaksite enda disc-golfi tulemuse sisestada otse nutiseadmesse.

–        Arvuti või nutiseadme olemasolu, et saaks osaleda male, kabe ja mälumängu turniiridel.

–        Joogipudel, mida vajaduse korral metsa alla peita, kui oled enda jooksu või rattasõitu tegemas.

–        Hea tuju 😊

Virtuaal-Kevadspartakiaadi puhul on eelkõige tähtis iga inimese osavõtt, et keerulisel ajal saaks enda mõtteid värskes õhus tuulutada või end argimuredest välja lülitada mõttesporti tehes.

Täpsema info saamiseks Virtuaal-Kevadspartakiaadi kohta vaadake meie kodulehele ning hoidke silm peal meie Facebookil ja Instagramil, et olla kursis meie tegemistega ning näha jooksvaid Virtuaal-Kevadspartakiaadi tulemusi!


Taavi Kruut

Eesti Firmaspordi Liit

Tegevjuht

+372 53 888 459

taavi@firmasport.ee

www.firmasport.ee

www.facebook.com/firmasport

www.instagram.com/firmasport.ee

Kommenteeri