fbpx
Kommentaarid puuduvad

Kilingi-Nõmme linnapäevade spordivõistluste kokkuvõte

2019 Kilingi-Nõmme linnapäevade spordiprogarammis oli kavas neli võistlust. Laupäevahommikusel 3 x 3 tänavakorvpallishowl jagati medalid kolme võistkonna vahel. Väga tasavägised kohtumised õnnestus enda kasuks kallutada Paikuse “Panatinaikos” meestel. Hõbedased ja proksikarva medalid jagati võistkondadele “Mustad Pantrid” ja MAIK. Kolmepunktivisete võistlusel testisid visketäpsust 11 julget. Kuue tabamusega võitis Saarde valla esindussärgi “Mustad Pantrid” võistkonnas mänginud Rasmus Ots. Kõige efektsemaid palli ülalt alla surumise sooritusi näitas Andres Andrei võitjate meeskonnast. TULEMUSED

Tihemetsa staadionil toimunud Tihemetsa ja Kilingi-Nõmme võistkonna vahelise jalgpallimatši võitsid tulemusega 6:1 külalised. Võitjate poolt kummardus Tihemetsa mängijatele, kes turniiri ellu kutsusid ja ei lase Tihemetsa staadionit võssa kasvada. Korraldajate poolt välja pandud rändkarikas annab õiguse korraldada 2020 linnapäevade jalgpallivõistlus kodustaadionil. Lootsut on, et turniiriga ühineb veel mõni Saarde valla piirkond.

46 osalejaga linnapäevade disc-golfivõistluse absoluutselt parim oli valitsev Kilingi-Nõmme meister Mats-Eerik Tõhk. Parimate kohalikena jäid Erki Kangur ja Madis Aal jagama 6-7 kohta. Naistest võidutses möödunud aastal neljandaks jäänud Kristel Lints. Parima Saarde valla naisena oli Helle Berg viies. Kuna Euroopa meistrivõistlusteks valmistuv Mathias Villota lõi kaasa meeste arvestuses, kus saavutas teise koha, siis noorte klassi võitjaks tuli Kert Piirak. Parima Saarde valla mängijana saavutas Tom Kalde teise koha. Vaatamata kuuldustele Kilingi-Nõmme raja lihtsuse kohta, ei õnnestunud mitte kellegil läbida kolme ringi ainult paridega või vähem. Samuti kasvas holaripot 58.- euroni. Järgmine võimalus seda võita avaneb 12. oktoobril toimuvatel Kilingi-Nõmme lahtistel meistrivõistlustel. Disc-golfi TULEMUSED.

Saarde Rannakuningas on kolmandat aastat järjest Karl Maidle. Kui eelmisel aastal osutas talle kõige enam vastupanu Ragnar Pähn, siis nüüd ihkas oma esimest tiitlit Mihkel Nuut.  Ühepunktine paremus Mihkli üle tõstis Karli neljakordseks Saarde Rannakuningaks. Saarde Rannakuninganna tiitlit õnnastus kaitsta ka Karin Kodasmal, kes on nüüd koos Elia Vääriga kolmekordsed võitjad.

Allikas: https://www.sksaarde.ee/kilingi-nomme-linnapaevade-spordivoistluste-kokkuvote/#.XS3rvleeiwo.gmail

Lisainfo: 

Toivo Tallo

toivotallo@gmail.com

Kommenteeri