fbpx
Kommentaarid puuduvad

Nädalavahetusel Pärnu Võrkpalliklubi kodusaalis kaks viiegeimilist põnevuslahingut ja kaks valusat kaotust

Credit24 Meistriliigas pidas Pärnu Võrkpalliklubi nädalavahetusel kaks kodumängu, mõlemas tuli pärast viiendat geimi tunnistada vastase paremust.

Laupäeval pidi Pärnu vastu võtma 2:3 (25:22, 18:25, 25:23, 23:25, 13:15) kaotuse Jekabpils Lušilt. Pärnu edukaim oli rünnakul 18 punktiga (+6) Kristaps Platacs, 16 silma (+7) lisas Atvars Ozolins ning 14 (+10) Toms Švans. Pärnu vastuvõtt oli 70%, rünnak 38%, blokist teeniti 11 (5 blokki sai kirja Platacs) ja serviga 10 punkti (eksiti 18 pallingul). Jekabpilsi kasuks tõi Kristers Dardzans edukaimana 24 punkti (+13). Läti klubi vastuvõtt oli 56 ja rünnak 48%, blokipunkte kogunes 8, servil löödi 5 ässa ja eksiti 13 pallingul.

Pühapäeval andsid pärnakad põneva lahingu tartlastele. 3:2 võidu sai Bigbank Tartu. Geimid: 19:25, 25:11, 25:21, 21:25, 16:14. Pärnu meeskonna resultatiivseimana tõi Taavet Leppik 16 punkti (+10), Kristaps Platacs panustas 15 (+5) ja Harri Palmar 14 punkti (+14). Pärnu vastuvõtt oli 59%, rünnak 43%, blokipunkte saadi 7, servipunkte 5 (vigu tehti servil 19).Võitjameeskonna tulemuslikum oli 20 punktiga (+6) Albert Hurt, Stefan Kaibald lisas 16 punkti (+12) ning 5 blokiga säranud Alex Saaremaa arvele kogunes 15 silma (+11). Tartu vastuvõtt oli 46%, rünnakuid lahendati 47-protsendiliselt, blokiga teeniti 9 punkti ja servil löödi 5 ässa ning eksiti 9 pallingul.

Pärnu VK järgmine liigamäng on 5.detsembril võõrsil Selver Tallinnaga.