fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnu kolledž korraldab lustliku ööorienteerumise

Neljapäeval, 17. mail kell 21.30 stardivad Tartu Ülikooli Pärnu kolledži eest öö-orienteerujad. Kolledži poolse korraldustoimkonna ja Pärnu linna noortekogu poolt korraldatav meelelahutuslik mõõduvõtt ootab kõiki liikumishuvilisi osa saama.

Osalejale tasuta ürituse eesmärgiks on anda võimalus näidata võistlusülesannete lahendamisel üles loovust ja nutikust, edendada tervislikku ja aktiivset eluviisi ning mis vägagi oluline, tähistada Pärnu kolledži 22. sünnipäeva.

Meelelahutuslik orienteerumine toimub kuni viieliikmelistes gruppides. Samas pole rajale keelatud minna ka üksinda või näiteks lemmikloomaga.Kümnes üle Pärnu linna asuvas kontrollpunktis tuleb meeskondadel lahendada etteantud meelelahutuslikke ülesandeid, peale mida suunatakse nad juba järgmistesse punktidesse. Iga meeskond peab kogu ürituse jooksul hakkama saama stardist kaasa võetud vahenditega ja ilma igasuguse kõrvalise abita.

Üritusele saab eelregistreeruda kuni 14. maini, et korraldajad teaksid ettevalmistustöid teha.Peale öö-orienteerumise lõppu loositakse neljas kategoorias auhindu. Jooksjatel võetakse arvesse raja läbimise aeg, maskottidel ja lemmikloomadega raja läbijate vahel keerutatakse loosiratast ning vabaõhu nautijate eelduseks on teha rajal meeleolukas pilt, ning saata see korraldajatele. Tegemist ei ole võistlusega ning osalejate vanusepiirang puudub. Finišis tuleb olla hiljemalt südaööks.
Lõpetajatele jagatakse finišis kolledži poolt sünnipäevakringlit.

Kommenteeri