fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaa Spordiliit edastab EOK üleskutse valge kaardi päeva kohta

Pärnumaa Spordiliit edastab EOK üleskutse valge kaardi päeva kohta

Nagu juba tavaks saanud, on 6. aprillil taas tulekul valge kaardi päev ehk International Day of Sport for Development and Peace, mille raames Eesti sportlased ja spordiinimesed näitavad kiusamisele valget kaarti ning kutsuvad üles kiusamisele vahele astuma.

Pärnumaa Spordiliit omalt poolt jagab infot ja levitab sellega seonduvat. Samuti võtab spordiliit ka ise osa ja toetab valge kaardi päeva. Kõik on oodatud oma ringkondades infot jagama, valge kaardi päeval osalema ning oma eeskujuga kooli- ja trennikiusamisse sekkumise eest seisma!

Osalemiseks:

  • Tehke foto või video, kus näitate kiusamisele valget kaarti. Fotole võib kutsuda ka oma võistkonna-, treening- või võistluskaaslased või oma toetajad ja kaasaelajad.
  • Postitage see foto või video laupäeval, 6. aprillil oma sotsiaalmeedia lehtedele.
  • Lisage hashtagid #äralasekiusata #WhiteCard #terveeestieest @olympiafann @peaceandsport
  • Kirjutage juurde oma sõnum, millega kutsute üles kiusamisse sekkuma, sest just pealtnägijate käitumisest sõltub see, kas kiusamine lõppeb või jätkub.

www.eok.ee/valgekaart leiate rohkem infot ja ka galerii eelmise aasta valge kaardi päeva piltidest ja videotest. Laupäeva varahommikul ilmuvad sinna lehele ja EOK Facebooki „Olen Olümpiafänn“ pikemad videod, kus oma kokkupuudetest kiusamise ja sekkumisega räägivad Aasta meessportlane 2018 ja odaviske EM-pronks Magnus Kirt, sõudmise noorteolümpia pronksmedalist Greta Jaanson, olümpiafestivali hõbe iluuisutamises Mihhail Selevko ja Eesti iluuisukoondislane Aleksandr Selevko ning Audentese Spordigümnaasiumi murdmaasuusatajad eesotsasTauri Kaasikuga.

Mullu tegi valge kaardiga pilte ja videosid suisa tuhatkond igas vanuses Eesti sportlast ja spordiinimest, lisaks koole, ettevõtteid ja riigiasutusi. Loodetavasti suudame teiega koos ka tänavu astuda kiusamise vastu sama võimsalt!

Lööme üheskoos valge kaardi päeva tähistamises kaasa! Veel infot: https://www.eok.ee/organisatsioon/uudised/valge-kaardi-paev-kutsub-kiusamise-vastu-ules-astuma

Küsimuste tekkimisel võtke ühendust:

Maris Lindmäe
Kommunikatsioonijuht
+372 522 2426
Eesti Olümpiakomitee
Pärnu mnt 102c, 11312 Tallinn
www.eok.ee, Facebook

 

Kommenteeri