fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaa talimängud jätkusid jääkeegliga, saabuv nädalavahetus toob uued alad

Traditsioonilistel Pärnumaa talimängudel on pooled alad jäänud selja taha, ent mitmed põnevad võistlused ootavad veel ees. Möödunud nädalavahetusel käisid Jõulumäel üksteisega mõõtu võtmas jääkeegli entusiastid.

Jääkeegel ehk curling on aasta-aastalt üha enam populaarsust koguv spordiala, mida Pärnumaal harrastatakse peamiselt Jõulumäe Tervisespordikeskuse curlinguhallis. Ka maakonna talimängude programmi on curling aastaid kuulunud ning oli menukas nüüdki. Mõned päevad tagasi toimunud võistlusest võttis osa kümme Pärnumaa omavalitsust, kelle seast jõudsid poodiumile Sauga, Tori ja Paikuse.

Võistluse võitnud Sauga rivistuses mängisid Katri Rünkjanen, Ene Viigimäe, Jaan Stolts ja Kristo Ponn. Teisena lõpetanud Tori kvartetti kuulusid Katrin Ojamaa, Piret Pärnmaa, Ahto Saar ja Vahur Toomet. Paikuse tiimis panustasid Gerli Kauge, Kaie Kodasma, Silver Soosaar ja Kalle Kolt.


Fotol 3. kohal platseerunud Paikuse vald. Vasakult vaadates Silver Soosaar, Gerli Kauge, Kalle Kolt, Kaie Kodasma (Foto: Kalle Kolt)

Curlinguga punktitabelis üldseis eesotsas ei muutunud. Endiselt juhib 191 punktiga Saarde, järgnevad Sauga ja Paikuse vastavalt 182 ja 159 punktiga.
Tulemused on leitavad siit.

Eeloleval nädalavahetusel on kavas järgmised alad:  17. veebruaril toimub Jõulumäel murdmaasuusatamise võistlus ning Perona Bowlingus omavalitsuste juhtide jõuproov. Järgmisel päeval on kavas sangpommi kahevõistlus, murdmaasuusatamise teatevõistlus ning bowlinguturniir. Pühapäeval mängitakse malet.

Pärnumaa talimänge korraldab Pärnumaa Spordiliit koostöös kohalike spordiklubide ja koostööpartneritega.

Kommenteeri