fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaa talimängud võitis Saarde vald

Läinud nädalavahetusel, 17.-19. veebruaril kulmineerusid Jõulumäe Tervisespordikeskuses tänavused Pärnumaa talimängud. Põneva sariürituse võitjaks krooniti Saarde, Häädemeeste ja Paikuse ees.

Traditsioonilised talimängud startisid mullu detsembris ning läbi talve võisteldi erinevatel spordialadel. Viimati toimusid juhtkonna võistlus, bowlinguturniir, murdmaasuusatamine, sangpommi kahevõistlus ja male. Mängude üldarvestusse võeti 11 parima ala tulemused. Eraldi tähelepanu väärib fakt, et 304,6 punktiga võitnud Saarde tegi ainsana kaasa kõik 12 ala ning kogus neist alavõidud koguni viies – sisesõudmises, koroonas, mälumängus, korvpallis ja males. Üldarvestuses platseerus 293,4 punktiga teiseks  Häädemeeste, saades alavõidud sangpommi kahevõistluses ja kabes. Kolmanda koha võttis Paikuse vald 286 punktiga.

Omavalitsusjuhtidele mõeldud kombineeritud võistluse võitis Pärnu, Halinga ja Häädemeeste ees. Ka bolwingus platseerusid esimeseks-teiseks Pärnu ja Halinga ning neile järgnes Paikuse. Murdmaasuusatamises võisteldi eraldi nii individuaalselt kui ka teatesõitudes. Nagu varasematelgi aastatel võidutses Tahkuranna, järgnesid Saarde ja Häädemeeste. Maleturniiri võitis Saarde, Tori ja Pärnu ees. Parimad sangpommitõstjad on Häädemeestelt. Järgnesid Audru ja Saarde

Vaata tulemusi ja üldkokkuvõtet siit!

Kommenteeri