fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaa tõstjaid saatis Mellistes edu

Läinud nädalavahetusel Mellistes Valgamaal toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saatis pärnumaalasi edu. Sangpommi tõstjad võitsid kulla ning klassikalises tõstmises jõuti pronksmedalile.

Sindi Spordiklubi Kalju teenekas tõstmistreener Juhannes Kask resümeeris, et pronksmedal tuli visa töö tulemusena ning et maakonna tõstmine on tõusuteel.

„Oleme tasemelt edasi läinud. Kiidan nii Martti Šorinit, kes uuendas korralikult isiklikku marki ja võitis kuni 69-kiloste seas kulla ning Märt Tammani, kes omas kategoorias oli kolmas. Rõõmu tegi Sander Solli edenemine“, teadis Kask rääkida.

Pärnumaa noortest tõstjatest rääkides oli treener optimistlik ning arvas, et Sindi Kalju võiks tulevikus areenile tuua nii mõnegi absoluutse tipu. „Näen poistes tulevikku ja liidripotentsiaali“, arvas Kask, kes on ise tõstmise juures olnud alates 1952. aastast.

Sangpommivõistluses kuulus esikoht Tartumaa ja Jõgevamaa ees Pärnumaale. Pärnumaa tiimis võitsid treener Valdi Killingu juhendamisel kuldmedalid Kahro Koit Koitla (kuni 18-aastased kuni 75 kg), Siiri Univer (kuni 68 kg), Ülle Miil (üle 68 kg) ja Siim Marjamägi (85 kg).

Võistluse tulemused on nähtavad siit.

Kommenteeri