fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaale teine koht EMSL JÕUDi meistrivõistlustelt discgolfis

Võisteldi kokku viies erinevas võistlusklassis. Naisjuuniore seekord ühtegi võistlusele ei saabunud. Võistlus koosnes kahest ringist, kummagil ringil oli 18 korvi. Ilmataat seekord päikese ja kuumaga tagasi ei hoidnud. Sooja oli kohaliku anduri järgi kuni 32 kraadi. Tuul peaaegu olematu ja need kaks kokku andsid väljakutsuva koosluse. Vett kulus sadade liitrite kaupa ja kuumus mõjus kõigile, sest enamus otsustavaid vigu tehti teisel ringil.

Meeste klassis võitis Harjumaa esindaja Marko Narits, teine oli Jõgevamaa esindaja Janel Palm ja kolmandale kohale jäid viiki järvamaalane Jüri Karus ja kohalik läänlane Vaiko Truuver, aga teise ringi parem skoor andis kolmanda koha medali seekord Karusele.

Meesjuuniorite klassis tuli kohale kolm noormeest ja medaleid jagus kõigile. Pinget hoidsid üleval omavahel punkt punktis mänginud ja esikohale pretendeerivad Kerdo Lepasepp ja Tanel Toomemägi. Seekord võitis kohalik kettagolfi tulevik Toomemägi ja tema paremust pidi tunnistama Järvamaa kettavõlur Kerdo. Kolmanda koha sai nende järel Gregor Rande.

Meesseeniorite arvestuses oli kohale tulnud 20 võistlejat ja esikolmik mahtus ainult kahe punkti sisse.
Esikoha võitis endale pärnakas Eero Peterson, peale kahte ringi olid teise koha peal viigis Harjumaa mees Gunnar Ersto ja järvamaalane Tarmo Vilipõld, Gunnaril läks teisel ringil paremini ja sellega ka teine koht ning Tarmo pidi seekord leppima kolmanda kohaga.

Naiste klassis oli esikolmik kogu võistluse vältel tihedalt koos ja alles viimaste radadega pandi kohad paika.
Esikohale tuli Harjumaa neiu Maris Perendi. Kahe punktilise kaotusega sai teise koha Merilyn Ivask, ning omakorda temale ühe punktiga kaotanud Johanna Lepp võitis kolmanda koha.

Naisseeniorites jagus medaleid sammuti kõigile osavõtjatele. Suure eduga võitis Heidi Talumaa. Teisele ja kolmandale kohale käis lahing ning ühepunktilise eduga võitis teise koha Kaja Rebane ja kolmanda kohaga pidi leppima Liina Solotarjeva.

Esikoha ja suure karika pälvis maakondlikus arvestuses Harjumaa. Maakondlikku arvestusse läks nelja parima mehe ja kahe naise tulemused.

Peakohtunik Raido Kängsepp

MEHED

 1. Marko Narits    Harjumaa
 2. Janel Palm      Jõgevamaa
 3. Jüri Karus       Järvamaa

NAISED

 1. Maris Perendi       Harjumaa
 2. Merilyn Ivask       Järvamaa
 3. Johanna Lepp      Pärnumaa

JUUNIORID MEHED

 1. Tanel Toomemägi    Läänemaa
 2. Kerdo Lepasepp     Järvamaa
 3. Gregor Rande        Jõgevamaa

SEENIORID NAISED

 1. Heidi Talumaa   Harjumaa
 2. Kaja Rebane        Pärnumaa
 3. Liina Solotarjeva  Saaremaa

SEENIORID MEHED

 1. Eero Peterson     Pärnumaa
 2. Gunnar Ersto      Harjumaa
 3. Tarmo Vilipõld     Järvamaa

Võistkondlik paremusjärjestus

 1. HARJUMAA     277p.
 2. PÄRNUMAA    264p.
 3. LÄÄNEMAA     258p. (M-juuniorid 1. koht)
 4. JÄRVAMAA     258p.
 5. JÕGEVAMAA  243p.
 6. PÕLVAMAA     228p.
 7. SAAREMAA    174p.

Kommenteeri