fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnus saab nüüd tennist mängida uutmoodi iseteenindaval tenniseväljakul

Pressiteade 10.07.2020

Juuli alguses avas nutikaid tenniseväljakuid arendav iduettevõte MyGames Pärnu rannarajoonis esimese iseteeninduse põhimõttel töötava tenniseväljaku, mis on ainulaadne kogu Eestis. Väljakut saab broneerida mobiilirakendusest ja veebibrauserist. Väljakule pääsemiseks luuakse broneerijale kood, mis avab värava ja lülitab vajadusel sisse spetsiaalselt väljaku jaoks projekteeritud valgustuse, võimaldades tennist mängida ka õhtupimeduses.  

Uus spordirajatis mitmekesistab nii Pärnu elanike kui linna külaliste sportimisvõimalusi ning on koos kõigi lahenduste ja 100% kontaktivaba teenusena osaks ka targast linnaruumist, millele järjest enam tähelepanu pööratakse. 

Kui tavapäraselt kestab välitennise hooaeg juunist augustini, siis MyGames demoväljakul saab hooaega alustada juba aprillis ja mängida sõltuvalt ilmadest vähemalt septembri lõpuni. Innovaatiline väljakukate vajab minimaalset hooldust, kuivab märgatavalt kiiremini kui traditsiooniline saviliiv, on valepõrgetest vaba ja ei pelga ka vihma.  

Väljakul on 5 kaamerat, mis võimaldavad tennisemängust võtta kõrgekvaliteedilist pilti ja seda otse valitud kanalisse üle kanda. Mängust saab tellida ka videosalvestust, millele saab soovi korral juurde lisada põhjalikuma videoanalüüsi treenerilt. Uuenduslik on ka väljaku kastmissüsteem, mida on võimalik juhtida distantsilt, ilma, et mängija peaks ise voolikut hoidma. 

MyGames tenniseväljak asub Pärnu rannarajoonis aadressil Viire 2. Tegemist on demoväljakuga, mille arendamisel on algusest peale olnud eesmärgiks maksimaalne automatiseerimine broneerimisest ja makselahendusest kuni halduse ja hoolduseni. Samuti on võimalik sellist kontseptsiooni pakkuda teistele väljakutele. 

MyGames on Pärnust pärit startup ettevõte, mis parandab tenniseväljakute täituvust ja loob rohkem võimalusi tennise harrastamiseks. Ettevõtte poolt arendatavad lahendused loovad väljakuomaniku jaoks väärtust läbi parema täituvuse ja turundus-ning administreerimiskulude kokkuhoiu. Tennisemängijale pakutakse aga mugavat võimalust leida vabu väljakuaegu just talle sobival ajal ja –kohas. MyGames on Tehnopoli Startup Inkubaatori liige. Loe MyGames’i kohta lähemalt

Demoväljak valmis koostöös ettevõtetega SA.MET, Unigrass, Valnes, Led Lamp, Bitimaailm, Villa Medica, Uppercase. Väljakut saab broneerida MyGames nutirakenduse või veebilingi kaudu.    

———————————————————————————–

Põhjalikum info väljaku võimaluste, tehniliste lahenduste ja koostööpartnerite kohta MyGames blogis.

Fotod ja videod väljakust (vabalt kasutamiseks, autor Reimo Ruubel).


Margus Randmäe

M: +372 511 8336
Emargus@mygames.ee
Wmygames.ee

Kommenteeri