fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnust pärit start-up ettevõte MyGames kaasas jaanuari lõpus 100 000€ tenniseväljakute broneerimiskeskkonna arenduseks

Pärnust pärit start-up ettevõte MyGames kaasas jaanuari lõpus 100 000€ tenniseväljakute broneerimiskeskkonna arenduseks. Juba on alustatud koostööd Eesti suuremate tennisekeskustega, mille tulemusena saab alates 2020. aasta välihooaja algusest broneerida väljakuid MyGames’i ühtses broneerimiskeskkonnas. 

Uus keskkond võimaldab mängijal saada reaalajas ülevaade vabadest väljakutest talle sobival ajal ja kohas ning broneerida see MyGames keskkonnas. Harrastajal kaob vajadus mänguaja leidmiseks eraldi erinevate keskuste ja väljakuomanikega suhtlemiseks. Ka väljaku eest tasumine toimub kiirelt ja mugavalt MyGames’i keskkonnas.

Kogu toiming on lihtne ja kiire, olles võrreldav nutirakendusest takso tellimise või majutusplatvormi kaudu hotellitoa broneerimisega. Lihtsalt leia, broneeri, maksa ja mängi.

Kokkuvõttes tekib harrastajatel põhjalik ülevaade vabadest aegadest erinevatel väljakutel. Väljakuomanikud võidavad aga ligipääsust suuremale hulgale kasutajatele ning vähenenud turundus- ja administreerimiskuludest. Lihtsalt rohkem tennist, vähem tühje väljakuid.

Pilootprojektina saab 2020 kevadel hakata keskkonna kaudu broneerima mitmete suuremate tennisekeskuste väljakuid Eesti suuremates linnades, samuti mitut seni erakasutuses olnud väljakut. MyGames’i broneerimissüsteemiga on oodatud liituma kõik väljakuomanikud üle Eesti, sealhulgas nii suured tennisekeskused kui ka üksikud eraväljakud, mille omanikud kasutuseta seisval perioodil oma väljaku teenima võiks panna.

Lisainfo:
Margus Randmäe
tegevjuht
MyGames
+372 511 8336
margus@mygames.ee
www.mygames.ee

Koostaja:
Taavi Tamm
turundusjuht
MyGames
+372 5811 6360
taavi@mygames.ee
www.mygames.ee

 

Kommenteeri