fbpx
Kommentaarid puuduvad

Praktiline spordikoolitus tulekul: “Tee oma spordisündmus nähtavaks ja efektiivseks”

Teisipäeval, 29. novembril, toimub Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis spordikoolitus, mis on mõeldud spordiürituste korraldajatele praktilise kogemuse saamiseks. Koolituse esinejateks on Merike Õun ja Vahur Mäe, kel on pikaajaline võistluste korraldamise taust.

Praktilise koolituse viib läbi Pärnumaa Spordiliit koostöös Tartu Ülikooli Pärnu kolledžiga. Riiklikus arengustrateegias „Eesti sport 2030“ on ühe peaeesmärgina püstitatud elanikkonna liikumisharjumuste edendamine. Eesmärgi saavutamisel mängivad teiste seas olulist rolli spordiürituste korraldajad. Ligi 2/3 Pärnumaa 164 spordiorganisatsioonist on spordiregistris oma tegevusalaks märkinud spordisündmuste organiseerimise. Teadlik liikumisharrastaja teeb üha enam valikuid nii spordialade kui –sündmuste vahel. Kliendi nõudlikkuse kasv eeldab spordiklubidelt senisest enam panustamist – teadmisi nii finants- kui turundusjuhtimisest, personalitööst, logistikast jmt. Kuna vahendeid on alati vähem kui soove, siis taanduvad tegevused paraku ka kasinatele rahalistele võimalustele. Spordiürituste efektiivsemaks ja silmapaistvamaks muutmisel on mitmeid lihtsaid ja soodsaid nippe, mida kõik saavad oma sündmuste arendamiseks kasutada.

Antud koolitus toob huviliseni praktilised näpunäiteid spordisündmuste korraldamise alustest, keskendub turundus- ja personalijuhtimisele ning räägib lihtsate näidete varal lahti selle, kui palju kasu võib olla lihtsate „tööriistade“ ja meetodite kasutamisest. Praktilise väljundina tutvustatakse tasuta kasutamiseks mõeldud Google’i teenuseid ning seda, kuidas neid efektiivselt spordiürituste korraldamiseks rakendada on võimalik.

Programm

9.45 Saabumine

10.00 – 11.45 Spordisündmuste korraldamisest Pärnu Kahe Silla Klubi ja Pärnumaa Spordiliidu näitel.
Märksõnad: personalijuhtimine, turundusjuhtimine, kvaliteedijuhtimine, projektijuhtimine, spordisündmuse kui toote disain

Vahur Mäe, Pärnu Kahe Silla Klubi spordisündmuste peakorraldaja ja Pärnumaa Spordiliidu projektijuht

11.45 – 12.00 Kohvipaus

12.00 – 14.00 Kasu Google’i tasuta teenuste kasutamisest spordisündmuste korraldamisel Võrumaa Spordiliidu näitel”.
Märksõnad: vabavara, registreerimissüsteemi loomine, haldamine, efektiivistamine,

Merike Õun, Võrumaa Spordiliidu tegevjuht ja arvukate spordisündmuste peakorraldaja

Registreerimine: Pärnumaa Spordiliidu veebilehel www.psl.ee kuni 28. novembrini kell 13.00

Osavõtutasu:

Pärnumaa Spordiliidu liikmed ja nende esindajad 5 EUR

Teised 10 EUR

Tartu Ülikooli Pärnu kolledži tudengid: TASUTA

Osavõtutasu palun kanda MTÜ Pärnumaa Spordiliidu arveldusarvele EE211010902000890007. Makse selgitusse palun märkida osaleja nimi, spordiorganisatsioon ja märksõna „koolitus 29.11“.

Näide: Mart Suusk, spordiklubi Suusk, koolitus 29.11

Osavõtutasu sisaldab:

Kahte kohvipausi ning korraldusega seotud üldkulusid

Kontakt: +372 56608 532 | info@psl.ee | www.psl.ee

Kommenteeri