fbpx
Kommentaarid puuduvad

Rotary Noortefond ootab spordirahvalt stipendiumitaotlusi

Sihtasutusena tegutsev Pärnu Rotary Noortefond jagab andekatele taas stipendiume. Nii on muuhulgas ka sporti panustatud juba alates 2004. aastast. Taotlema oodatakse 20. aprillini.

Noortefondi juhatuse liikme Siim Tõnismäe sõnul on fondi tegutsemise aja jooksul õnnestunud sponsorite toel panustada 64 Pärnu ja Pärnumaa talendika noore arengusse rohkem kui 50 000 euroga.

„Ka tänavune konkurss on startinud. Sel korral anname välja kolm stipendiumi. Nii kuulutasime välja noore õpetaja, loomingulise või sporditegevuse ning laiapõhjalise noorteprojekti toetuseks,“ märkis Tõnismäe ja lisas, et taotlusvoor on avatud 20. aprillini.

Konkursiteatega on võimalik tutvuda siin.

Ülemaailmse võrgustikuna toimiva heategevusliku Rotary liikumise algatas 1905. aastal Chicago advokaat Paul Harris. Toona nelja mehe moodustatud klubist on tänaseks välja kasvanud organisatsioon, mis ühendab endas rohkem kui 1,2 miljonit rotariaani 180 riigis, kes on võtnud enda kanda Rotary ideede edasiviimise. Nendest olulisemad on kõrgetasemelise äri- ja tööeetika hoidmine ning arendamine, ühiskonna teenimine läbi oma elukutse ja tegevuse ning oma kodukoha elukvaliteedi tõstmine.

Kõigist nendest põhimõtetest on oma senise 24 tegevusaasta jooksul lähtunud ka MTÜ Pärnu Rotary Klubi, mis ühendab ligi 40 liiget erinevatest eluvaldkondadest, sealhulgas tuntud ärimehi, poliitikuid, kirikutegelasi, tervishoiu- ja haridustöötajaid ning muidu edumeelseid inimesi, kelle jaoks on oluline Pärnu ja Pärnumaa areng ning tulevik.


Postituse foto: Pärnu rotariaanid on panustanud ka Reiu-Raeküla tervisespordikeskuse radade märgistamisse

Kommenteeri