fbpx
Kommentaarid puuduvad

Seenioride vabaajamess tuleb taas – ootame teid liikumisaastale mõeldes osalema!

Meil on hea uudis: seenioride vabaajamess toimub taas! Mess on pühapäeval, 12. veebruaril kell 12-16 Pärnus Kaubamajakas. Taas on messi tüürimas armastatud Reet Linna ja seekordne messi programm on liikumisaasta puhul liikumistegevuste põhine.

Üle paari aasta tuleb taas seenioride vabaajamess, mis on 12. veebruaril kell 12-16 Pärnus Kaubamajakas. Liikumisaastale mõeldes on seekordne messiprogramm liikumisele pühendatud ja tutvustab eri liikumisharrastusi, -võimalusi ja harjutusi ning ka seda, kuidas püsida terve, et saada liikuda.

Messiprogrammi aitavad tüürida kaks Reeta: armastatud ja tuntud Reet Linna ning Pärnus aastaid nii suuri kui väikseid liikumist armastama pannud Reet Parind.

Seenioride vabaajamess aitab leida väärikale eale sobivaid tegevusi ja uusi tuttavaid! Kutsume seeniore selga panema liikumist võimaldavaid vabaajariideid, et osa saada terviseharjutustest, tantsust, käsitöötubadest ning muudest vahvatest tegevustest.

Mess on külastajatele tasuta ja oodatud on 60+ prouad ja härrad. Kutsume ka peresid ja noori oma eakaid esivanemaid kaasa võtma ja messile tooma.

Mess koondab Pärnu käidavamasse paika eripalgelised väärikale eale sobivad tegevusvõimalused: kultuuri-, vabaaja- ja sporditegevuste pakkujad ning terviseteenuste ja meelelahutuse pakkujad ning annab hea ülevaate seenioridele mõeldud tegevustest ja teenustest. Messilt leiab nii liikumisvõimalusi, muusika-, kunsti- ja käsitööringe, nõuandeid aktiivsuse säilitamiseks ning tervise turgutamiseks. Tutvuda saab taastus- ja heaoluvõimalustega, haridusvõimalustega ning päeva- ja kogukonnakeskuste tegemistega.

Messilaval rullub lahti värvikas programm.

Messi info veebis: https://turundustugi.ee/seenioride-vabaajamess-2023

FB-s: https://www.facebook.com/seenioridemess

Pilte möödunud meeleolukatest messidest leiab aadressilt https://www.facebook.com/seenioridemess/photos

60+ eale sobivate tegevuste ja teenuste pakkujail on võimalus veel messiga liituda, registreerimisvormi leiab veebist: https://turundustugi.ee/eksponendile

Lisainfo: Piret Hallik-Sass, 5660 5860, piret[@]turundustugi.ee

Messi korraldajad: Turundustugi, MTÜ Eesti Huvialaagentuur, MTÜ Galerii ja Tegevuskeskus Cental

Toetajad: Kaubamajakas, Kommipomm, Kadarbiku

Kommenteeri