fbpx
Kommentaarid puuduvad

Soodne registreerimine rattaretkele kestab juuli lõpuni

24. septembril toimub Pärnus ja linna lähiümbruses kümnendat juubelit pidav Pärnumaa rattaretk, oodates rahulikku kulgemist ning kaunist sügist nautima erinevas eas ja sportlikus vormis rattasõpru. Soodsaim registreerimine kestab juuli lõpuni.

Rattavõistlusi on palju, aga võimalusi rattal matkata ja rahulikult liikumisrõõme nautida, siiani vähevõitu. Maakondlik rattaretk annab liikumisharjumuste edendamiseks oma panuse ning ootab Pärnumaa Spordiliidu eestvedamisel septembri lõpus kõiki sadulasse. Retke lähte- ja finišiala paikneb teist aastat värskelt renoveeritud Pärnu Rannastaadionil ja selle lähiümbruses, pakkudes osalejatele kõiki võimalusi end mugavalt tunda. Võrreldes varasemate aastatega on distantsid jällegi veidi muutunud. Võimalik on valida kolme erineva trassi vahel: 10, 38 ja 56 kilomeetrit. Rajakaardiga saab tutvuda siin.

Lisaks toimuvad erinevas eas noortele lastesõidud, millele registreerimine algab 1. septembril. Rattaretkel pööratakse tähelepanu liikluskultuurile ja –ohutusele ning rõhutatakse kiivri kandmise olulisust.

Osavõtumaks sisaldab rajateenindust, toitlustamist, tehnilist rattaabi, terviseteste jm teenuseid. 10. juubeli puhul antakse esmakordselt igale retke läbijale vinge medal. Nagu ikka, loosib Hawaii Expressi Pärnu kauplus välja ligi 300 eurot maksva linnaratta.

“Kolme distantsi hulgast peaks igaüks leidma endale sobiva. Lisaks selgitame välja aktiivseima ettevõtte ja haridusasutuse ning viime rattasõbrad vastvalminud kergliiklusteedele. Boonusena premeerime kõiki uhke juubelimedaliga“, lubas retke peakorraldaja Kaiu Kustasson Pärnumaa Spordiliidust.

Rattaretkele on võimalik juuli lõpuni soodsamalt registreerida siin veebilehel või Pärnu Keskuse infopunktis. Tutvu ka ajakava, juhendi ja osalustasudega.

Kommenteeri