fbpx
Kommentaarid puuduvad

Spordiliidu tegevjuht Kaiu Kustasson pälvis Eesti Kultuurkapitali aastapreemia

Eesti Kultuurkapital jagas 20. jaanuaril Kohtla-Järve kultuurikeskuses toimunud pidulikul galaõhtul välja  2016. aastal silmapaistvalt tegutsenud kultuuri- ja spordiinimestele aastapreemiad. Kõrge tunnustuse pälvis teiste seas Pärnumaa Spordiliidu tegevjuht Kaiu Kustasson.

Maakonna spordiliidu tegevjuhti ja Eestimaa Spordiliidu “Jõud” asepresidenti, ühtekokku ligi 50 aastat spordielu korraldamisse panustanud Kaiu Kustassoni tunnustati aktiivse ja mitmekülgse tegevuse eest 2016. aastal ja pikaajalise tulemusliku töö eest valdkonna arendamisel.

Läinud aastal möödus Kustassonil 25 aastat Pärnumaa Spordiliidu tegevjuhina. 2015. aastal pälvis ta Pärnumaa vapimärgi ja Euroopa kergejõustikuliidu naisjuhi auhinna.

Auhinda vastu võttes märkis laureaat, et tunnustust väärivad kõik koostööpartnerid, kes on pika karjääri jooksul tema kõrval olnud: “See preemia kuulub paljudele Pärnumaa spordiinimestele, kellega olen igapäevaselt spordiasja ajanud”.

Kultuurkapital annab aastapreemiaid välja alates 1995. aastast ja need määratakse aasta jooksul enim silma  paistnud kultuuri- ja spordivaldkonna edendajatele. Eraldi preemiad antakse välja arhitektuuri, audiovisuaalse kunsti, helikunsti, kirjanduse, kehakultuuri ja spordi, kujutava ja rakenduskunsti, näitekunsti ning rahvakultuuri vallas

.
Spordijuht Kaiu Kustasson (foto: blog.maaleht)

 

Kommenteeri