fbpx
Kommentaarid puuduvad

Spordiliidu tegevjuht räägib seminaril oma kogemusest arengustrateegia koostamisel

13.-14. juunini toimub kultuuriministeeriumi ja maakondade spordiliitude eestvedamisel liikumisharrastuse edendamist ja tulevikku puudutav seminar, kus üheks ettekandjaks on Pärnumaa spordiliidu tegevjuht Kaisa Kirikal.

Spordijuhtide osalusel Tehvandi spordikeskuses toimuval kahepäevasel seminaril vaagitakse terviseedenduse ja liikumisharrastuse tulevikku ja eri organisatsioonide võimalusi ja panust riiklike eesmärkide täitmisel.

Teist ametiaega ministeeriumit teeniv spordivaldkonna asekantsler Tarvi Pürn vaatleb koostöökolmnurka riigi, kohaliku omavalitsuse ja maakondliku spordiliidu rollidest ja suhetest. Teiste seas saab sõna liikumisharrastuse valdkonda kureerima asunud Alo Lõoke, kes küsib oma ettekandes, kuhu Eestis liikumisharrastuse edendamisega teel ollakse.

Kaisa Kirikali ettekanne peegeldab Pärnumaa spordiliidu kogemust äsja valminud arengustrateegia koostamisest.

„Ettepanek Pärnumaa kogemusest rääkida tuli mulle esiti suure üllatusena,“ märkis Kirikal, kelle sõnul teeb selline pakkumine mõistagi suurt au.

„Meid valiti 15 spordiliidu seast välja, et anda ülevaade, kuidas huvigrupid koostööle sain ja milliseid kogemusi strateegia koostamise käigus hankisime,“ rääkis spordiliidu juht.

„Soovitan selle protsessi käigus näha pigem võimalusi, kui takistusi. Ehk julgustab Pärnumaa näide teisigi“, pakkus Kirikal.

Lisaks ettekannete kuulamisele külastavad spordijuhid Otepää piirkonna sporditaristust ning saavad ülevaate Tõrva liikumisharrastusest.


Vahur Mäe

SoundVoice OÜ
Papiniidu 35-34, 80022 Pärnu linn, Pärnu
E-post: info@soundvoice.ee
Telefon: +372 5660 8532

Kommenteeri