fbpx
Kommentaarid puuduvad

Spordiliit tänas maaspordi edendajaid

Kolmapäeval, 7. juunil toimunud tänuüritusel tunnustas Pärnumaa Spordiliit maakoolide staažikaid kehalise kasvatuse õpetajaid ning võistluste kohtunikke.

Pärnumaa Spordiliidu üks aktiivsemaid koostööpartnereid on olnud juba loomisest saadik Pärnu Maakoolide Spordiliit (PMKSL). Maakoolide kehalise kasvatuse õpetajaid koondava spordiühenduse tegevusteks on koolide vaheliste spordivõistluste korraldamine ning liikumisharrastuse edendamine. Seda tehakse koostöös erinevate partneritega, kellest üks on ka Pärnumaa Spordiliit.

Seoses pikaajalise koostööga tunnustas maakonna spordiliit PMKSL-i üldkogul staažikaid koolispordi edendajaid meenega. Õpetajatest pälvisid tänusõnad 25. aastat Audru vallas Jõõpre Põhikoolis töötanud Marika Vahter ning 20-aastase staažiga Pärnu-Jaagupi Põhikooli ning Sindi Gümnaasiumi õpetajad Urve Indermitte ja Nanni Kull. Tunnustust jagati ka endisele Pärnumaa spordikooli direktorile ning 14. aastat Tori Põhikoolis kehalist kasvatust edendanud Rita Petersellile.

Lisaks õpetajatele tänati kauaaegseid spordikohtunikke, kes on aidanud korraldada maakoolide arvukaid võistlusi. Ära märgiti Harri Lelle panus võrkpalli ja kergejõustikuarbiitrina, Priit Neeme osa kergejõustikuelu arendamisel ning Oskar Pettai ja Linda Rannapi tegevus kohtuniku rollis. Mälestuseseme said ka maakoolide spordiliidu edendajad Ülo Liblik, Lauri Lepik, Vivika Lass, Katrin Kallit ja Toomas Rõhu, kellega maakonna spordiliidul on samuti olnud meeldiv koostöö koolispordi arendamisel. Eraldi tänusõnad kuulusid Ene Saagpakule, kes on PMKSL-i juhtinud alates 2004. aastast.


Postituse foto: PMKSL-i juhatuse esimees pälvimas Pärnumaa Spordiliidu tegevjuhi Kaiu Kustassoni tänusõnu

Kommenteeri