ROHELISE JÕEMAA IX SUVEMÄNGUD

Eesmärk: Jätkata traditsiooniliseks saanud piirkondliku võistlussarja Rohelise Jõemaa Suvemängud läbiviimist. Selgitada välja Rohelise Jõemaa Suvemängude võitjad individuaal- ja võistkondlikel spordialadel.

Aeg ja koht: 8. augustil 2020 algusega kell 11.00 Tori staadionil ja staadioni lähistel asuvatel võistluspaikadel. Võistkondade ja võistlejate registreerimine kohapeal kell 10.00-10.45.

Juhtimine ja korraldamine: Rohelise Jõemaa VIII Suvemängude ettevalmistamist ja läbiviimist korraldab Tori Vallavalitsus koostöös Rohelise Jõemaa Koostöökogu ja Pärnumaa Spordiliiduga.

JUHEND

KERGEJÕUSTIKU TULEMUSED


ROHELISE JÕEMAA VIII SUVEMÄNGUD


ROHELISE JÕEMAA VIII SUVEMÄNGUD (jäid ära)

Mängudega jätkata traditsiooniliseks saanud piirkondliku võistlussarja Rohelise Jõemaa Suvemängud läbiviimist. Selgitada välja Rohelise Jõemaa Suvemängude võitjad individuaal- ja võistkondlikel spordialadel.

Rohelise Jõemaa VIII Suvemängude ettevalmistamist ja läbiviimist korraldab Põhja-Pärnumaa vald koostöös Rohelise Jõemaa Koostöökogu ja Pärnumaa Spordiliiduga.

Osa võtavad Rohelise Jõemaa piirkonna omavalitsused (Põhja-Pärnumaa, Tori, Saarde, Põhja-Sakala ja Kehtna vald ning Pärnu linna Paikuse osavald), Türi vald kui nende mängude sõprusvald. Vallad võivad komplekteerida võistkonnad oma valla territooriumil elavatest ja töötavatest inimestest.

JUHEND 2018


ROHELISE JÕEMAA VII SUVEMÄNGUD 

Rohelise Jõemaa VII Suvemängud toimuvad laupäeval, 12. augustil 2017 algusega kell 11.00 Suure-Jaani kooli staadionil ja staadioni lähistel asuvatel võistluspaikadel. Võistkondade ja võistlejate registreerimine kell 10.00 – 10.45.

JUHEND 2017

PROTOKOLLID