fbpx
Kommentaarid puuduvad

Suvetegevuste mess Pärnu Kaubamajakas

Veeda suvi kasulikult ja põnevalt!

Suvetegevuste mess
26. aprillil kell 12 Pärnu Kaubamajakas

Suve veetmise võimalus maal vanaema juures muutub aina haruldasemaks. Lapsed kipuvad jääma vanemate tööloleku ajaks üksi ning üha enam veedetakse aega toas arvutimänge mängides. Seetõttu on aina olulisem lastele suveks sobivate ja meeldivate tegevuste leidmine. Selleks annab hea võimaluse pühapäeval, 26. aprillil Pärnu Kaubamajakas toimuv Suvetegevuste mess.

Suvetegevuste mess koondab lapse suvised võimalused: puhke-, õpi-, töö- ja spordilaagrid, aktiivsed tegevused ja kultuurisündmused, ning viib kokku tegevuste pakkujad ning suvetegevuste otsijad: lapsed-noored ja
lapsevanemad.

Kuuendat sünnipäeva pidava messi eriteema on digiaasta puhul virtuaalreaalsus.

Messil toimub ka mäng Ekskursioonijaht, kus nii klassi- kui perevõistkonnad saavad võita auhinnaks ekskursioone ja pääsmeid. Osalemiseks on vajalik eelnevalt registreeruda.

Kohal on Pärnu raadio stuudio, kes teeb päeva jooksul otselülitusi ja intervjuusid otse messilt!

Külastajatel on võimalik messil aktiivselt kaasa lüüa. Päeva jooksul pakuvad laagrite ja suveürituste korraldajad mitmeid põnevaid tegevusi, mida saab ka kohapeal lõbusate mängude näol järgi proovida. Laagrivõimalusi tutvustavad nii suurte üle-Eestiliste kui ka Pärnumaa laagrite korraldajad. Hea ülevaate saab ka suvistest tantsulaagritest ning spordivõimalustest ja paljust muust.

Messil lõbustavad lapsi maskotid, üles pannakse mängumaad, kohal on seikluste ja suviste töövõimaluste pakkujad.

Eksponentide jaoks on messile registreerimise tähtaeg 1. aprill ning osalustasu on vaid 35 EUR. Osalustasu katab osaleja nime, kontaktandmete ja tutvustava info avaldamise messi ajalehes ning messiks vajamineva mööbli kohale toomise ja valmis panemise.

Külastajatele on mess tasuta.

Lisainfo: https://turundustugi.ee/mess-suvetegevused-2020
FB: Suvetegevustemess

Messile saab registreeruda: https://turundustugi.ee/mess-suvetegevused-eksponendile-2020


Piret Hallik-Sass
Tel: +372 5660 5860
piret@turundustugi.ee

Kommenteeri