fbpx
Kommentaarid puuduvad

Korvpallikohtunike koolitus

Pärast ilusat suve on algamas uus 2022/2023 hooaeg ning Eesti Korvpalliliit koostöös Eesti Korvpallikohtunike Koguga korraldab erinevates Eesti paigus väljaku- ja lauakohtunike seminare. Esimeses järgus toimuvad väljakukohtunike koolitused ja lähiajal edastame ka informatsiooni lauakohtunike seminaride osas.

Väljakukohtunike seminarile ootame kindlasti vanu tuttavaid aga väga hea meel näha uusi noori kohtunikke. Eelkõige ootame alustavaid kohtunike klubidest, kes hakkavad teenindama noorte meistrivõistlusi kuni U14 sarjas. Praktilise koolituse käigus antakse esimesed juhtnöörid, kuidas edukamalt väljakul kohtunikuna hakkama saada.

Heaks kohtunikuks ei sünnita vaid selleks arenetakse töö käigus!

Seminarile on oodatud osalema kõik, kes on varasemalt litsentseeritud aga kindlasti ka alustavaid noori, kes tahaksid täiendada oma teadmisi korvpallimängust kohtunikutöö vaatenurgast!

Pärnus toimub väljakukohtunike seminar neljapäeval 15. septembril algusega kell 16.00 Paikuse spordikeskuses/Paide mnt 19, Pärnu, 86602 Pärnu maakond.

Täpne ajakava:

16.00-17.10 Praktiline koolitus spordisaalis, mis on eelkõige mõeldud alustavatele kohtunikele. Vajalikud spordiriided ja sise jalanõud.

 17.10-17.30 Jooksutest saalis.

 17.45-20.00 Teooria õpperuumis (uued reeglid ja teooria test).

Koolituse viib läbi Eesti Korvpallikohtunike Kogu  Alex Talisainen, korvpallikohtunikekogu@gmail.com,   tel.  372 5367 2144

Kommenteeri