fbpx
Kommentaarid puuduvad

Praktiline teipimine spordis koolitus

Tallinna Ülikool pakub võimalus osaleda praktilisel koolitusel:
 
Toimumisaeg: 07.02,  algusega kell 10:00-13.15. Koolituse kestvus 4 ak tundi.
Koht: Räägu 49, Tallinn
Koolituse eesmärk: teada teipimistehnikate kasutamise eesmärke ja võimalusi eri skeletilihassüteemide vaevuste leevendamiseks ning osata vajadusel teipimistehnikat kasutada
Koolituse sisu:Teipimistehnikate ajalooline areng. Teipimiste näidustused ja vastunäidustused. Teipimistehnikate tutvustus. Liigest stabiliseerivad teipimistehnikad (hüppeliiges, pöial, ranne).Elastse teibi kasutus valu alandamisel (alaselg, õlg, põlv). Enamlevinud vigastuspiirkondadeteipimine – hüppeliiges, põlv, õlg. Jäiga või elastse teibi kasutamine.
Koolitaja: Füsioterapeut Mati Arend. On lõpetanud Tartu Ülikooli magistriõpingud füsioteraapia erialal ja on hetkel lõpetamas oma doktoriõpinguid samas valdkonnas. On ennast täiendanud füsioterapeudina manuaalteraapia ja spordifüsioteraapia valdkonnas USA-s, Austraalias, Portugalis, Iirimaal, Qataris, Soomes jm. Mati töötab Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliinikus füsioterapeudina ja Tartu Ülikoolis sporditeaduste ja füsioteraapia instituudis lektorina. Mati on ka Spordivigastuste ennetamise ja uuringute keskuse, mis on Tartu Ülikooli spinn-off ettevõte, üks asutajaid ja eestvedajaid. Füsioterapeudina on Mati aidanud varasemalt Eesti U16 poiste korvpallikoondist, aga ka paljusid erinevaid Eesti sportlasi ning võistkonnaalasid.
Osavõtumaks: 75 EUR (sisaldab kohvipausi, teipe koolitusel praktiseerimiseks,TLÜ tõendid osalemise kohta)

REGISTREERI OSALEMA SIIT


Tallinna Ülikooli poolt planeeritavad koolitused 2020 kevad: 

Kommenteeri