fbpx
Kommentaarid puuduvad

Uuel aastal alustame Terve Elu Terve loengusarjaga Pärnus 31.01 kell 18:00 kui teemaks on “Kuidas saada kiire(ma)ks ujujaks?”

Ujumine on eluks vajalik oskus, hea vaheldus teistele treeningutele ja spordiala, mis nii eraldiseisvana kui kombineerituna näiteks triatlonis, pakub lõõgastusvõimalusi, aga ka väljakutseid. Mis aga teeb ujujast kiire ujuja? Millised on ökonoomse avavee ja pikamaa ujumise põhitõed? Kuidas enda ujumisoskust arendada ja just sügistalvisel hooajal taset tõsta? Milliseid tehnika harjutusi selleks teha ja kuidas? Erinevaid ujumistehnika aspekte lahkab loengus triatleet ja füsioterapeut Priit Ailt. 

Priit Ailt on endine ujuja ja omab 20-aastast kogemust triatlonis. Ta on tuntud kui üks kiiremaid triatleete vees ja osaleb aktiivselt ka ratta-, jooksu- ning suusavõistlustel. Priit on Füsioteraapia Kliiniku ja Eesti Jalgpalli Liidu füsioterapeut ning varasemalt töötanud nii Eesti Ujumisliidu kui Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni juures. Ta on Tripassion Triatloniklubi asutaja, üks eestvedajatest ja peatreener. Priidu viimaste aastate parim sportlik saavutus on M35 Euroopa Meistritiitel olümpia triatlonis.

Loeng kestab 1h + küsimused. Loengule saab registreeruda kuni 30.01 ja osalejate arv on piiratud. Koha tagab registreerumine alloleva lingi kaudu ja osalustasu ülekanne summas 10 eurot. Registreerunutele saadame loengule eelneval päeval meilile kinnituse ja täpsema info.

Vaata ürituse lisainfot!

Kommenteeri