Taust ja eesmärk

Pärnumaa mängud on traditsiooniline regionaalse tähtsusega spordisündmus, pakkudes maakonna elanikele valikuvõimalusi liikumisharrastuseks. Mängude eesmärgiks on selgitada erinevatel spordialadel välja kohalike omavalitsuste parimad võistkonnad ja individuaaltulemused. Mängud on avatud kõikidele Pärnumaa omavalitsustele.


PÄRNUMAA MÄNGUD 2020 (Pärnumaa võistlusspordisari 2020)

Eesmärk ja ülesanded

    1. Saada rohkem osalejaid Pärnumaa Meistrivõistlustele;
    2. Pärnumaa elanikele võistlemisvõimaluste loomine;
    3. Tuua erinevates Pärnumaa piirkondades toimuvad võistlusspordiüritused ühise tiiva alla;
    4. Aidata neid korraldavatel spordiklubidel üritust läbi viia;
    5. Propageerida ja toetada maakondlikku võistlussporti ja tervislikku eluviisi;
    6. Selgitada välja parimad Pärnumaa Meistrivõistlustele kaasaaitavad omavalitsused maakonnas.

JUHEND

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajakava ja tulemused

SpordialaToimumise kuupäevStardiaegAsukohtJuhend/Tulemused
Kergejõustik04.07.202010:00Pärnu rannastaadion
Rannavõrkpall03.08.202017:00Pärnu rand
Jalgpall19.09.2020Tori jalgpalliväljak
Discgolf19.09.2020Jõulumäe TSK
Korvpall10-11.10.202010:00Paikuse SpordikeskusJUHEND
Krossijooks08.11.2020Jõulumäe TSK
Mälumäng14.11.2020BumBum pubi
Ujumine21.11.2020Pärnu Spordikooli ujula
Saalihoki12.202011:00Paikuse SH
Sulgpall11-12.12.202011:00Paikuse Spordikeskus

Tulemused 2018/2019. aastal

Üldkokkuvõte

Osalejate tabel

Kokkuvõte

Registreerimisleht

JUHEND 2018/2019

 

SpordialaToimumise kuupäevStardiaegAsukohtTulemused
Sisesõudmine15.12.201811:00Pärnu Kuninga Tänava PõhikoolProtokoll
Koroona13.01.201910:00Sauga SpordikeskusProtokoll
Mälumäng3.0.201910:00Sauga Avatud NoortekeskusProtokoll
Protokoll reg.
Male2.02.201910:00Häädemeeste SpordikeskusProtokoll
Kurling2.02.201911:00Jõulumäe TervisespordikeskusProtokoll
Sangpommi kahevõistlus3.02.201912:00Häädemeeste SpordikeskusProtokoll
Juhtkonna Võistlus1.02.201914:00Jõulumäe TervisespordikeskusProtokoll
Suusatamine ind.1.02.201911:00 ; 18:30Jõulumäe TervisespordikeskusProtokoll noored
Protokoll täisk.
Teatesuusatamine2.02.201911:00Jõulumäe TervisespordikeskusProtokoll
Suusatamise kokkuvõte
Korvpall2-3.02.201910:00Häädemeeste, UuluProtokoll
A alagrupp
B alagrupp
Lauatennis2.02.201910:00Paikuse TervisespordikeskusProtokoll
Kabe3.02.201910:00Häädemeeste SpordikeskusProtokoll üldtabel
Protokoll suur
Protokoll lauad
Bowling3.02.201910:00Pärnu Perona BowlingProtokoll
Ujumine16.02.201910:00Pärnu Koidula GümnaasiumProtokoll

Tulemused 2017/2018. aastal

Üldkokkuvõte

Programm & tulemused

SpordialaToimumise aegStardiaegAsukohtTulemused
Suusatamine (ind. ja teate)23.0311.00JõulumäeProtokoll
Juhtkonna võistlus23.0311.00JõulumäeProtokoll
Kurling24.0311.00JõulumäeProtokoll
Laevagolf24.0311.00JõulumäeProtokoll
Male24.0311.00JõulumäeProtokoll
Mälumäng25.0311.00JõulumäeProtokoll
Lauatennis1.0411.00Pärnu-Jaagupi spordikeskusProtokoll
Korvpall7.-8.0411.00 Uulu kultuuri- ja spordikeskusProtokoll
Lõpetamine, autasustamineAprillis

Tulemused 2018. aastal

JUHEND 2018

Üldkokkuvõte

SpordialaToimumise aegStardiaegAsukohtDokumendidTulemused
Jooksukross22.0518.45Niidu park, PärnuAjakava
Registreerimisleht
Protokoll
Orienteerumine24.0517.00Kilingi-NõmmeProtokoll
KOV punktid
Täpsuskütt26.059.00Lauri karjäär, SaardeProtokoll
Kergejõustik:
Täiskasvanud
Noored
26.05
23.05
9.30
9.30
Kilingi-Nõmme
Rannastaadion
Ajakava (täiskasvanud)
Ajakava (noored)
Juhend (noored)
Protokoll (noored)
KOV punktid (noored)
Protokoll (täiskasvanud)
KOV punktid (täiskasvanud)
KOV punktid (kokku)
Sulgpall27.0510.00Kilingi-Nõmme spordihooneProtokoll
Juhtkonnavõistlus26.0514.00Lauri karjäärProtokoll
Petank26.0510.00Kilingi-NõmmeProtokoll
Poiste jalgpall25.0510.00Kilingi-NõmmeProtokoll
Osalejad
Pärnumaa vägilane26.0515.00Kilingi-Nõmme staadionProtokoll
Discgolf:
Koolinoored
Täiskasvanud
11.05
27.05
10.00
14.00
Kilingi-Nõmme rada
Kilingi-Nõmme rada
Protokoll
Jalgrattakross23.0518.00Kilingi-Nõmme terviseradaProtokoll
Rannavõrkpall2.-3.0610.00Pärnu randProtokoll

Tulemused 2017. aastal

Üldkokkuvõte
Petank
Köievedu
Sulgpall
Juhtkonna võistlus
Võrkpall
Kergejõustik
Discgolf
Jahilaskmine
Jooksukross
Jooksukross (KOV punktiarvestus)
Jalgrattakross (MTB)
Jalgrattakross KOV-arvestus (MTB)
Orienteerumine (KOV punktiarvestus)
Orienteerumine (vanuseklasside kaupa)
Jalgpall (alagrupiturniiri tabel)
Jalgpall (kõik mängud)


Tulemused 2016/2017. aastal

Üldkokkuvõte

17.12 Sisesõudmine | Pärnu Kuninga Tänava Põhikool | TULEMUSED
07.01 Koroona | Sauga Spordikeskus | TULEMUSED
07.01 Mälumäng | Sauga Avatud Noortekeskus | TULEMUSED
29.01 Korvpalli finaalid | Paikuse Spordikeskus | TULEMUSED
29.01 Lauatennis | Paikuse vana võimla | TULEMUSED
29.01 Kabe | Paikuse Raamatukogu | TULEMUSED
12.02 Curling | Jõulumäe Tervisespordikeskus | TULEMUSED
17.02 Juhtkonna võistlus | Perona Bowling, Pärnu | TULEMUSED
17.02 Murdmaasuusatamise individuaalsed distantsid | Jõulumäe Tervisespordikeskus | TULEMUSED
18.02 Sangpommi kahevõistlus | Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus | TULEMUSED
18.02 Murdmaasuusatamise teatesõidud | Jõulumäe Tervisespordikeskus | TULEMUSED
18.02 Bowling | Perona Bowling, Pärnu | TULEMUSED
19.02 Male / Jõulumäe Tervisespordikeskus | TULEMUSED

Murdmaasuusatamise punktiarvestus