Õpetajate spa väljasõit

Koolides hakkab esimene poolaasta läbi saama ja sooviksime teha õpetajatele ühise aastalõpu väljasõidu. 8. detsembril, 2023, sõidame Haapsallu, kus saame nautida spaamõnusid Haapsalu Hestia Hotel Spa’s ja seejärel ühist lõunasööki.

Väljasõit on kell 9.30 Pärnust Spordihalli parklast ja orienteeruv tagasisõidu aeg Haapsalust on kell 15.00.

Osavõtutasu on 25 eurot (sisaldab bussitransporti, spaa külastust ja lõunasööki).

Osalemiseks registreeri ennast ära hiljemalt 4. detsembrikshttps://forms.gle/sSMJW6t2cMMHE1AE6


Liikumisõpetuse koolitus

25. oktoobril, 2023 toimub Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli võimlas liikumisõpetuse koolitus, mis on mõeldud Pärnumaa liikumis/kehalise kasvatuse õpetajatele. Oodatud on ka klassiõpetajad, kes annavad mõnele klassile liikumisõpetuse tunde.

Koolitust korraldab Pärnumaa Spordiliit koostöös Tartu Ülikooli liikumislaboriga ning koolitust viivad läbi Sigrid Tilk (Muraste Kool) ja Ingrit Keerma (Kuusalu Keskkool).

Antud koolitus on õpetajatele tasuta.


Pärnumaa koolide liikumisseminar

Pärnumaa Spordiliit korraldab koostöös Liikuma Kutsuva Kooli meeskonnaga Pärnumaa koolidele ühise liikumisseminari, mille eesmärgiks on arutleda ja saada vastuseid teemadele:

  •  kuidas koolikeskkonda rohkem liikuma kutsuvaks muuta;
  •  miks see üldse oluline on;
  •  milliseid muutuseid toob uus liikumisõpetuse ainekava;
  •  kuidas saavad erinevad organisatsioonid ja KOV koole sellel teekonnal toetada.

Üritus toimub 2.mail. Esialgne orienteeruv aeg on kella 10-16. Asukoht (oleneb osalejate arvust) ja mõned esinejad ootavad veel kinnitamist, mistõttu saadame täpsema ajakava veidi hiljem.

Selleks, et saaksime teada orienteeruva inimeste arvu, siis palume teil enda kool ja inimeste arv ära registreerida hiljemalt 2.aprilliks.