Rannaspordipäev

  • 2.juunil algusega kell 10 toimub Pärnu rannas Düünis (endine Beach Arena) Pärnumaa koolide suur RANNASPORDIPÄEV!
  • Päev algab kell 10 ja osalema on oodatud 4.-6. klassi õpilased. Üritusel on 5 erinevat ala/punkti ja klassil (maksimaalselt 30 õpilast) on võimalus käia läbi maksimaalselt 3 ala ja ühes punktis ollakse korraga 45 minutit. Nii on võimalus rohkematel klassidel osa võtta. Aladest on esindatud rannavõrkpall, rannatennis, jalgpall, kalisteenika ehk tänavasport, veesporialad (aerusurf ehk SUP lauaga sõitmine, skimlauatamine).
  • Tabel, kuhu saate kooli ja klassi ära registreerida – https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MFLuCqe4BSa28cDzvV8tNmX7k_5JszPWIGXicud6MkI/edit?usp=sharing. Registreerimine läheb lukku 28. mai.
  • Tulge ja saage koolinoortega osa veel õppeaasta lõpus ühest mõnusast liikumisrõõmu täis päevast!

PILDID


Veespordipäev

  • 22. mail toimub Pärnu Sõudeklubis 7-9. klassi Pärnu koolinoortele mõeldudveespordipäev, mis keskendub seekord sõudmisele. Päeva jooksul saavad noored teadmisi sõudmisest ja loomulikult erinevatel viisidel praktiliselt ka ise ala läbi proovida. Päev on jaotatud ära nii, et korraga saavad tulla 5 erinevat klassi ning päev on jaotatud kolmeks osaks (päeva jooksul kokku 15 erinevat klassi)  – kella 9.00-11.00 (5 erinevat klassi), kella 11.30-13.30 (5 erinevat klassi), 14.00-16.00 (5 erinevat klassi). Palun arvestaga registreerides siis sellega, et tulete klassiga 2 tunniks.
  • Kuna antud vanuses klasse on tunduvalt rohkem, kui on võimalus see päev ära teenindada, siis palun teil esialgu kirja panna oma koolist ainult üks klass. Kui aegu jääb üle, siis saadan juba selle kohta uue kirja, avame teise vooru ja saate soovi korral oma koolist veel klasse registreerida. Nii proovime vältida olukorda, et üks kool paned mitu aega ja mõni huvitatud kool jääb üldse võimalusest ilma. Kui üritus osutub väga populaarseks, siis plaanime septembris seda korrata ja eelisjärjekorras saavad võimaluse need, kes seekord ilma jäävad.
  • Esmane registreerimine läheb lukku 14. mai. Link registreerimiseks – https://docs.google.com/spreadsheets/d/16pFl8dbFgpvaTeisnsq2cyynNa10KYqIw1KLwEHJB80/edit?usp=sharing

Hariduslike erivajadustega laste liikumispäev

  • 30.mail algusega kell 10 toimub  Kuninga Tänava Põhikooli õuealal “HEV koolinoorte liikumispäev”. Päeva korraldab Pärnumaa Spordiliit koostöös Kuninga Tänava Põhikooliga. Oodatud on 6-8.klasside HEV noored. Orienteeruva osalejate arvu teada saamiseks palume teil siin eelregistreerida hiljemalt 15.maikshttps://forms.gle/Ze74SQNbfCqoDAm77. Teeme üheskoos ühe toredalt sportliku ja liikumisrõõmu täis päeva!