Õuespordialade teemanädal

Toimumise aeg: 15-19.04.2024

Osalevad spordiklubid: Discgolfiklubi Hole-in-One, Pärnu Kesklinna Tennisekool/Tenniseklubi, Striidikool, Frisbee

Osalevad koolid:

Pärnu-Jaagupi Põhikool
Pärnu Ülejõe Põhikool
Tõstamaa Keskkool
Pärnu Waldorfkool
Audru Kool
Pärnu Vanalinna põhikool
Rääma Põhikool
Vanalinna Põhikool
Tori Põhikool
Pärnu Tammsaare Kool
Jõõpre Kool
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Pärnjõe Kool
Lihula Gümnaasium
Koonga kool
Pärnu Mai Kool
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 5. klass
Pärnu Raeküla kool
Juurikaru Põhikool
Paikuse Kool
Kuninga tänava põhikool


Jõusaali- ja rühmatreeningute teemanädal 

Toimumise aeg: 25.03-28.03.2024

Teemanädal oli suunatud gümnaasiuminoortele ja selle eesmärk oli noorte seas antud valdkonna vastu teadlikkust ja huvi tõsta. Suured tänud pühendunud treeneritele, kes leiavad võimalusi noorte tervemasse tulevikku panustada ja antud valdkonda rohkem tutvustada. Õpetajate ja õpilaste tagasiside teie läbi viidud tundidele oli väga positiivne ning oodatakse juba järgmisi võimalusi koostööks.

Osalenud spordiklubid: OG GYM treenerid Tiina Toomela ja Ain Kimber; Anu Jooksutrennid – treener Anu Piiroja; Team Alination – treener Alis Võigas; Striidikool – Bronec Jaani; TrenniPesa Pärnu – treener Anne-Mari Jaago.

Aitäh koolidele ja õpetajatele, kes antud nädalast osa võtsid ja noortele seda võimalust pakkusid.

Osalenud koolid:

  1. Pärnu Ühisgümnaasium
  2. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
  3. Sindi Gümnaasium
  4. Vändra Gümnaasium
  5. Lihula Gümnaasium

Kontaktisik: Taire Ojala, taire.ojala@psl.ee_________________________________________________________________________

Suusapäevad Jõulumäe Tervisespordikeskuses 

Juba meil traditsiooniks saamas koolinoorte suusapäevad Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusaradadel toimusid jaanuaris ja veebruaris taas!
Õpilastele viisid tunde läbi ikka meie parimad Jõulu Suusaklubi treenerid Anu, Kadri, Thea ja Taavi.
Suusarajal käis kokku üle 1000 Pärnumaa koolinoore ning oli näha vahetut siirast rõõmu uutest oskustest ja eduelamusest.
Kontaktisik: Taire Ojala, taire.ojala@psl.ee

Rühmatreeningute ja jõusaali teemanädal gümnaasiumile

Toimumise aeg: 27.11-1.12.2023

Osalevad spordiklubid: Kulturismi-ja fitnessiklubi Tiim Go Fit, Spa&Sport Spordiklubi, Pärnu Spordikool

Osalevad koolid: Koidula Gümnaasium, Pärnu Ühisgümnaasium, Häädemeeste Keskkool.

*Kõigil Pärnumaa gümnaasiumitel on võimalus veel osaleda. Soovi korral võtke ühendust all oleval kontaktil.

Kontaktisik: Taire Ojala, taire.ojala@psl.ee


Pallimängude teemanädal

Toimumise aeg: 16-20.10.2023

Osalevad spordiklubid: Pärnu Kesklinna Tennisekool, HC Pärnu/Paikuse

Osalevad koolid: Sütevaka, Vabakool, Pärnu Waldorfkool, Raeküla kool, Ülejõe Põhikool, Vanalinna Pk, Pärnu Mai Kool, Audru Kool, Paikuse Kool, Jõõpre Kool, Rääma Põhikool


Võitluskunstide teemanädal

Toimumise aeg: 18-22.09.2023

Osalevad spordiklubid: PTK/Do-jang, Maadlusklibi LEO, MMAces, Karateklubi ZEN

Osalevad koolid: Paikuse Kool, Pärnu Vabakool, PSHG, Jõõpre, Ülejõe, Paikuse Kool, Audru Kool, Vanalinna Pk, Kuninga põhikool, Mai Kool, Koidula


Õuespordialade teemanädal

Toimumise aeg: 2-5.05.2023

Osalevad spordiklubid: Discgolfiklubi Hole-in-One, Pärnu Kesklinna Tennisekool/Tenniseklubi

Osalevad koolid: Pärnu Kuninga tänava PK, Raeküla kool, Vanalinna kool, Paikuse kool, Sütevaka HG, Waldorfkool, Rääma kool, Ülejõe kool


Rühmatreeningute ja jõusaali teemanädal gümnaasiumile

Toimumise aeg: 06-17.03.2023

Osalevad spordiklubid: Kulturismi-ja fitnessiklubi Tiim Go Fit, Spa&Sport Spordiklubi, eratreenerid.

Osalevad koolid: Vändra, Koidula, Tõstamaa, Kilingi-Nõmme, Ühisgümnaasium, Sütevaka


Suusatamise teemanädal

Toimumise aeg: 17-26.01.2023

Osalevad spordiklubid: Jõulu Suusaklubi

Osalevad koolid: Rääma kool, Pärnu Waldorfi kool, Pärnu Tammsaare kool, Pärnu Ülejõe kool, Pärnu Raeküla kool, Tõstamaa kool, Pärnu Mai kool, Kuninga tn põhikool, Sütevaka kool, Vanalinna kool, Uulu kool, Audru kool, Sauga põhikool, Jõõpre kool


Jäähoki teemanädal

Toimumise aeg: 12-16.12.2022

Osalevad spordiklubid: HK Pärnu Piraadid

Osalevad koolid: Tammsaare kool, Audru kool, Kuninga tänava põhikool, Lindi lasteaed/algkool, Vanalinna kool, Paikuse kool, Jõõpre kool, Sauga kool, Pärnu Waldorfi kool


Võitluskunstide teemanädal

Toimumise aeg: 17-21.10.2022

Osalevad spordiklubid: PTK/Do-jang, Maadlusklibi LEO, Invicta, MMAces, Karateklubi ZEN, KK Corpore

Osalevad koolid: Raeküla kool, Jõõpre Kool, Kuninga kool, Vanalinna kool, Audru kool, Tammsaare Kool