Uued tekkinud omavalitsused ja nende sporditöötajad:

1. Lääneranna vald. Rahvaarv 5602, pindala 1362 km2 , volikogu liikmeid 21. Ühinesid Varbla, Koonga, Hanila ja Lihula vald.

Spordi- ja noorsootööspetsialist: Annika Urbel – 5904053; annika.urbel@laaneranna.ee

2. Põhja-Pärnumaa vald. Rahvaarv 8561, pindala 1085,90 km2, volikogu liikmeid 21. Ühinesid Halinga vald, Toosti vald, Vändra vald ja Vändra alev.

Spordi- ja noorsootööspetsialist: Margit Kadak – 4430 344; margit.kadak@pparnumaa.ee

Pärnu-Jaagupi spordikeskuse juhatajaAnne-Mai Tammeleht – 53 005 663; spordikeskus@pparnumaa.ee

Tootsi Kultuuri- ja spordikeskuse juhataja: Jüri Mets – 44 59 408; jyri.mets@pparnumaa.ee

3. Saarde vald. Rahvaarv 4873, pindala 1064,70 km2, volikogu liikmeid 15. Ühinesid Saarde vald ja Surju vald.

Kilingi-Nõmme ja Tihemetsa spordihoone juhataja: Toivo Tallo – 53326785; toivo@sksaarde.ee

4. Häädemeeste vald. Rahvaarv 4980, pindala 493,74 km2, volikogu liikmeid 19. Ühinesid Häädemeeste vald ja Tahkuranna vald.

Kultuurinõunik: Aire Kallas-Maddison – 4465100/535854; aire.kallasmaddison@haademeeste.ee

5. Tori vald. Rahvaarv 11716, pindala 611,11 km2, volikogu liikmeid 23. Ühinesid Are vald, Tori vald, Sauga vald ja Sindi linn.

Abivallavanem: Jana Malõh – 5259421; jana.maloh@torivald.ee

MTÜ Terve Are juhatuse liige/Arve Valla avatud noortekeskuse noorsootöötaja: Kaialiis Roostalu – 5850 8537; kaialiisroostalu89@gmail.com

Sauga Avatud Noortekeskuse juhataja: Reelika Rüütli – 5695 1200/5697 1700; saugaank@torivald.ee

Tori Spordiklubi juhatuse esimees: Andra Sõmer – 5691 0009; tori.spordiklubi@gmail.com

6. Pärnu linn. Rahvaarv 51730, pindala 855,24 km2, volikogu liikmeid 39. Ühinesid Audru vald, Paikuse vald ja Pärnu linn ning sundliideti Tõstamaa vald.

Sporditöö peaspetsialist: Maarja Tammai – 4448243; maarja.tammai@parnu.ee

7. Kihnu vald. Rahvaarv 701, pindala 16,90 km2, volikogu liikmeid 9. Ei ühinenud, seadusega antud eristaatus, kuna tegemist saarelise vallaga.

Rahvamaja juhataja: Veera Leas – 4458120/5186819; rahvamaja@kihnu.ee

http://pol.parnumaa.ee/haldusreform