fbpx
Kommentaarid puuduvad

16.01.2021 toimus Pärnumaa radade karikasari discgolfis 2020/2021 2. etapp Valgeranna disgolfipargis

Ilm oli talviselt külm, kuid ilus. Kohale tuli 49 mängijat, kes asusid karikaid jahtima. Võistlus oli PDGA C-tier. Mängiti 2 ringi 18 korviga rajal. Hea meel on selle üle, et pea kõigis divisjonides oli 10+ mängijat, kes olid tulnud ilusat talveilma nautima. Lõpptulemused leiab siit: https://discgolfmetrix.com/1535916; PDGA reitinguid saab näha siin: https://www.pdga.com/tour/event/48972
MPO divisjoni võitis ülekaalukalt Marko Narits (-15). II koht ümbermängu tulemusena Werner Grün (-6); III koht Rando Järve(-6). Ümbermängu lõpptulemus selgus 1. rajal.
FPO divisjoni võitis Marie Kielas (+10), II koht Meeri Rätsep (+12); III koht Maria Liivamägi (+13).
MP40 divisjoni võitis Raimo Kimmel (-6), II koht Eero Peterson (-3); III koht ümbermängu tulemusena
Ivo Linder (+4). Ümbermängu lõpptulemus selgus 2. rajal.
MJ18 divisjoni võitis Raul Reesar (+7), II koht Remii Metsmaa (+13), III koht Marcus Kivistik (+14).
MA3 divisjonis võitis Madis Pallas (+2), II koht Raido Raudsepp (+4) ja III koht Kermo Eller.
Palju õnne kõikidele võitjatele. Hole in one ei visatud ja Kilingi-Nõmme etapiks on pott 66€.
Heategevuseks kogusime 71,25€, millele lisame korraldajakuludest veidi juurde ning toetussumma on hetkel 200€. Lisaks läks 20% osalustasudest igas divisjonis üldvõidu fondi.
Peale võistluse lõppu toimus ka auhindade loosimine mittevõitnud mängijate vahel. Palju õnne: Rea Lillemets (10€ kinkekaart DiscSpordilt); Marko Koitla (meepurk); Siim Alttoa (maiustus Kalevilt); Indrek Laidoner (5€ kinkekaart DiscSpordilt). Võtame ühendust, kuidas auhinnad kätte saate.
Lisaks on leitud 2 ilma nimeta ketast: Innova Mamba ja Westside Underworld. Kes need omaks tunnistab?
Järgmine etapp on LED võistlus Kilingi-Nõmmes, mis toimub juba 20.01.2020 algusega 18:00. Mängitakse 3×10 korvi. Kokku pääseb osalema 50 võistlejat. Registreerimine juba avatud: https://discgolfmetrix.com/1535909