fbpx
Kommentaarid puuduvad

2. Uhla-Rotiküla elamusjooksu võitsid Tambur ja Teppo

Taasiseseisvumisepäeval peetud Uhla-Rotiküla 10, 4 kilomeetri pikkuse teise elamusjooksu võitis Taavi Tambur, naistest oli parim Anu Teppo.

Võistluspaigas viibinud portaali kylauudised.ee reporter Urmas Saard informeerib, et meeste võitja, Sparta jooksja Taavi Tambur, puudutas finišilinti ajaga 35.18,1. Järgmisena ületas ajaga 35.57,7 lõpujoone Marek Nõmm. Poodiumil kolmanda koha kindlustas endale Timmo Jeret 36.32,7ga.

Naiste arvestuses mõõdeti Anu Teppo tulemuseks 43.37,6. Üldarvestuses tuli ta 12. kohale. Jaana Õunaid oli ajaga 46.29,5 teine ning kolmandana finišeerus Suusaklubi Jõulu treener Anu Taveter.

Noormeestest osutus parimaks Ragnar Lelle ja tüdrukutest Laura Kallas. Seenioride arvestuses oli meestest parim Jaanus Aus ja naistest Anu Teppo. Uulu jooksjatest oli meeste seas kiireim Tõnu Tamm, naistest Sirje Kõresaar. Raeküla jooksjatest oli väledam Alo Treial ja naistest Anu Teppo.

Jooksjatele järgnesid kepikõndijad ja ilma keppideta sammujad. Samuti osalesid teatemeeskonnad. Ühtekokku oli stardis 127 võistlejat. Kuna tegemist oli elamusjooksuga, siis ütles Uhla-Rotiküla jooksu algataja Enn Hallik, et üht teele langenud puud paluti mitte kõrvaldada enne võistluste toimumist. Mitmel pool raja ääres jahutasid kohalikud elanikud osalejaid veega. Mõnede finišeerujate käes võis märgata lillekimpe. Selgus, et üksikutel jätkus aega ka raja äärelt lillede noppimiseks. Olevat pistetud marjugi suhu.

Nii Raeküla kui Uulu staadionil toimusid paralleelselt elamusjooksuga lastejooksud, vanuses kuni 11 eluaastat.

Võistlust organiseerisid kohalikud kogukonnaorganisatsioonid eesotsas Raeküla Vanakooli Keskusega. Sündmust aitas korraldada ka Pärnumaa Spordiliit.

Loe lisaks Urmas Saardi blogipostitust ning vaata meeleolukat galeriid.


Postituse foto: võitja, Taavi Tamburi, saabumine Raeküla staadionile (autor: Urmas Saard)

Kommenteeri