fbpx
Kommentaarid puuduvad

23. oktoobril toimuv Pärnu Rannajooks toob uut ja põnevat

Pärnu Kahe Silla Klubi tänavuse hooaja lõpetab 23. oktoobril Pärnu Rannajooks. See on Kahe Silla Klubi uus algatus, mis võtab teatepulga üle pikki aastaid toimunud Kahe Staadioni jooksult.

Seoses uue Rannastaadioni valmimisega saab spordisündmus nägusa ja kaasaegse võistluskeskuse ning väga atraktiivse raja. Distantsivalikutes on 10 km ja 5 km, mis on mõlemad suunatud nii jooksjatele kui ka käijatele-kepikõndijatele. Lühike distants (nn rahvarada) on ajavõtuta ning seda võib läbida endale sobival moel – joostes või käies. Samuti on kõik lapsed oodatud osa võtma Draakoni lastejooksudest, mis toimuvad Rannastaadionil algusega 11.30.

rannajooks_770x350

10 km rajale antakse start kell 13.00 ja 5km rahvarajale kell 13.20. Nii start kui finiš paiknevad Rannastaadionil.

Rada kulgeb klassikalises Pärnu rannapiirkonnas, kus ei puudu kaunid loodusvaated ning linnale omased arhitektuurimälestised. Muuhulgas viiakse osalejad ka rannapromenaadile – merevaatega spordisündmusi ei ole Eestis just palju. Kellele meeldivad traditsioonid, siis nemad leiavad nii mõnelgi pool äratundmisrõõmu. Nimelt kulgeb uus distants päris mitmel pool varasemal Kahe Staadioni jooksu rajal.  Starti on ühtekokku oodata ligi 1300 osalejat.

Sündmusele saab eelregistreerida 20. oktoobrini kodulehel www.2silda.ee kuni kell 23.59 ja Pärnu Keskuse infoletis kuni 17.00. Sündmuse päeal toimub registreerimine kohapeal kell 10.00-12.45. Et pühapäeval starditoimingute eel aega kokku hoida, saavad huvilised oma stardimaterjalid välja võtta juba laupäeval Pärnu Keskusest ajavahemikus kell 10.00-16.00.

Pärnu Rannajooks kuulub koos Luitejooksu ning Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga Kahe Silla Klubi kolmikürituse sarja. Esmakordselt saavad sarja lõpetajd osalejamedali. Lisaks loositakse kõigi sarjast osavõtjate vahel välja komplekt Salomoni kaubamärgi spordirõivaid ja seda pealaest jalatallani.

Kommenteeri