fbpx
Kommentaarid puuduvad

Aasta lõppes võidukalt. Pärnu VK vinge 3:2 võit Barrus Võru VK üle.

Selle aasta viimases Balti liiga mängus võõrustas Pärnu Võrkpalliklubi pühapäeval tabelinaabrit Barrus Võru Võrkpalliklubi. Põnevusetenduses Pärnu spordihallis õnnestus pärnakatel kaotusseisust välja rabeleda ja viiendas geimis vormistada 3:2 magus võit.

Hooaja edenedes järjest paremat hoogu näitav Toomas Jasmini juhendatav Pärnu noortepunt võitis esimese geimi 25:22, ent kaotas tasavägise teise vaatuse 25:27. Kolmas läks täiesti lörri, kui tabloolt vaatas vastu 11:25. Selg vastu seina, võideti 95 pealtvaataja ees neljas 25:18 ja otsustav haarav viies geim, mida juhiti ka 12:4, lõpuks 15:11.

Väga hea mängu tegi diagonaalründaja Kaur Erik Kais, kes lõi maha pooled tõsted ja kogus 21 punkti (+9). Tony Tammiksaar panustas 13 silmaga (0). Barrus Võru eest oli 22 punktiga (+10) üleplatsimees Matthew Slivinski.

Pärnu rünnakuprotsent oli 38 ja vastuvõtt 54. Võrul olid samad näitajad 41 ja 51.

Pärnakad jätkavad kolme võiduga tabeli viimasel real, järgmised mängud on uue aasta esimesel nädalavahetusel, kui kodusaalis võõrustatakse 7.jaanuaril Daugavpilsi ja 8.jaanuaril Jekabpilsi.