fbpx
Kommentaarid puuduvad

Credit24 Eesti meistrivõistluste pronksiseeria avamängus võitis eile õhtul Audentese spordikeskuses Selver Tallinn 3:0 (25:21, 25:23, 25:20) Pärnu Võrkpalliklubi.

Avo Keele juhendatava Pärnu parimana kogus Kristaps Platacs 14 punkti (+4), Taavet Leppiku arve jäi 10 silma (+3). Pärnu vastuvõtt oli 38%, rünnak 48%, blokiga teeniti 5 punkti ja servil löödi 4 ässa ning eksiti 19 pallingul.

Rainer Vassiljevi juhendatava Selveri resultatiivseimana tõi Renee Teppan 14 punkti (+4), 11 punkti (+4) lisas Andrus Raadik ja 8 (+5) Mihkel Varblane. Selveri vastuvõtt oli 41%, rünnak 59%, blokiga saadi 3 ja serviga samuti 3 punkti (eksiti 18 pallingul).

Mängu statistika

Avo Keel võttis allajäämise vastu üsna rahulikult. “Sealt see tuleb – induviduaalne tase. Võtame kolmanda geimi – keegi meist suudab teha lühikese ajaga neli viga. Kolm rünnakul, ühe servil. Seal ei saa niimoodi,” kurtis Keel, kes jättis teises geimis välja võetud Läti koondislase Ozolinši mängu lõpuni pingile. “Ka Tammiksaarel ei olnud rünnakul midagi kiita, aga ta võttis vähemalt servi vastu. Mõtlesin, et hoian, kuni vastuvõtul püsib.”

Delfi pildigalerii 

Kahe võiduni peetava seeria teine mäng toimub neljapäeval kell 19.00 Pärnus. Otsepilti näitab Postimees.

Kommenteeri