fbpx
Kommentaarid puuduvad

Credit24 Meistrilliga Final Four mängitakse Pärnuta. Hooaeg sai lõpu.

Veerandfinaalseerias teises mängus laupäeval viigistas Bigbank Tartu seeria Pärnu Võrkpalliklubi vastu 1:1, saades  3:0 (25:23, 25:21, 25:9) võidu. Avamängu oli 3:0 võitnud Pärnu.

Tartu meeskonna edukaim oli 17 punktiga (+10) Märt Tammearu, 12 punkti (+9) lisas Alex Saaremaa ja 8 (+5) Albert Hurt. Tartu vastuvõtt oli 60%, rünnak 51%, blokiga teeniti 7 punkti, serviga teeniti 2 puntki ja eksiti 8 pallingul.

Pärnu resultatiivseimatena panustasid Kristaps Platacs ja Atvars Ozolins kumbki 10 silma (+2 ja +0). Pärnu Vastuvõtt oli 52%, rünnak 31%, blokipunkte teeniti 5, servipunkte 3 (10 viga).

Pühapäeval toimunud kolmandas otsustavas veerandfinaalis sai Bigbank taas 3:0 (25:18, 25:19, 25:23) jagu Pärnu Võrkpalliklubist ja pääses Final Four-i. Pärnkate jaoks on hooaeg läbi.

Tartut vedasid rünnakul taas kaks noort mängumeest, resultatiivseimaks kerkis 19 punkti (+13) toonud Albert Hurt, Märt Tammearu arvele jäi 13 punkti (+10). Tartu vastuvõtt oli 58%, rünnak 52%, blokipunkte kogunes 7 (neist 4 läks Kevin Soo arvele) ja servil löödi 7 ässa (4 ässa lõi Hurt) ning eksiti 11 pallingul.

Pärnu meeskonna kasuks tõi Taavet Leppik 19 punkti (+13), 10 silma (-2) lisas Kristaps Platacs. Pärnu vastuvõtuprotsent oli 55, rünnakuprotsent 43, nii bloki- kui servipunkte kogunes 3, eksiti 12 pallingul.

Credit24 Meistriliiga Final Fouri toimub 16. ja 17.aprillil Kuressaares. Tartu kohtub poolfinaalis Selver Tallinnaga ning Saaremaa Võrkpallilubi vastaseks on Jekabpilsi Luši.