fbpx
Kommentaarid puuduvad

Kasulik: 24. mail toimub vabaühenduste juhtide koolitus

Pärnumaa Arenduskeskus teavitas 24. mail toimuvast vabaühendustele mõeldud kasulikust koolitusest, mis keskendub juhirolli mõtestamisele. Koolitusele registreerimine on alanud.

SA Pärnumaa Arenduskeskuse MTÜ-de konsultant Daisi Sprenk informeeris, et vabaühenduste juhtidele tellitud koolitus toimub 24. mail kell 9-16. Kodanikuühiskonna Sihtkapitali poolt finantseeritud õppepäeva koolitajaks on terapeut, superviisor ja koolitaja Helar Peterson, kes on spetsialiseerunud keeruliste olukordade lahendamisele nii era- kui tööelus.

„Koolitusel käsitletakse vabaühenduste juhi rolli mõtestamist, enesejuhtimist ja –analüüsi, meeskonnatööd, läbipõlemisega seonduvat ning ajajuhtimist,“ informeeris Sprenk.

“Väga paljud vabaühenduste juhid panustavad kodanikuühiskonda oma põhitöö kõrvalt. See nõuab suurt pingutust ning mõistlik on koolituse käsitletavaid teemasid MTÜ arengu huvides ära kasutada,” arvas konsultant.

Pärnumaal on rohkem kui 170 spordiorganisatsiooni: spordiklubi, -ühendust ja -kooli, kellest tõenäoliselt enamus tegutseb juhtkonna ja vabatahtlike entusiasmile tuginedes muude kohustuste kõrvalt.

“Spordimaastikul tegutsevad vabaühendused vajavad kahtlemata täiendavat tuge, ent peamine taandub sellele, et nad ise avatud oleks ning kasulikke näpunäiteid enda vabaühenduse arengu huvides  oleks valmis vastu võtma. Juhtimise alaste koolituste valik on reeglina lai, ent vabaühendustele mõeldud soodsaid koolitusi ei pakuta just ülemäära palju,” hindas spordiliidu projektijuht Vahur Mäe.

Vabaühendustele mõeldud loeng sisaldab praktilisi näpunäiteid ning õppematerjale. Registreerida saab 20. maini ning osalustasu on 18 eurot. Detailne info on saadaval siin.

Lisainfot saab ka Daisi Sprenkilt: daisi@parnumaa.ee, 53455161

Kommenteeri