fbpx
Kommentaarid puuduvad

Liikumisaasta osana toimub 23.-30. septembril Eestis üleeuroopaline spordinädal

Liikumisaasta osana toimub 23.-30. septembril Eestis üleeuroopaline spordinädal, mille eesmärgiks on suurendada liikumisharrastusega tegelevate inimeste arvu ning tõsta liikumisharrastuse, spordi- ja tervisealast teadlikkust. Aastatega on spordinädalast kujunenud kõige arvukama osavõtjaskonnaga liikumiskampaania Eestis. Möödunud aastal toimus 1183  sündmust, kokku registreeriti 204 323 osaluskorda.

Kutsume ka Teid panustama spordinädalasse korraldades liikumissündmuse oma kollektiivis või kogukonnas. Ideid, mida spordinädala raames teha, leiab siit. Hea võimalus oma meeskond liikuma motiveerida on Pane kondimootor tööle! sammukogumiskampaania, mis stardib juba homme ja kus kogu septembri vältel tuleb vähemalt 25 päeval koguda 7000 sammu.

Liikumisaasta fookuses septembris on orienteerumine. Koostöös Eesti Orienteerumisliiduga saab orienteerumispäevakutel osaleda liikumisaasta õpperajal, mille eesmärgiks on julgustada inimesi orienteerumist proovida. Loe lähemalt siit

Spordinädala suuremad sündmused, kuhu ootame kõiki osalema, on:

Rohkem infot spordinädala üritusest leiab kalendrist!

Soovitame ka Teil oma sündmuse registreerida spordinädala kodulehel, nii jõuab ka teie üritus spordinädala kalendrisse.

Spordinädala kodulehelt leiate spordinädala logo, plakatite põhjad ja diplomite kujundused, mida saate soovi korral kasutada lisades sinna oma sündmuse info ja/või soovi korral välja printida.


Renna Nelis/spordinädala projektijuht

Janne Tomberg/liikumisaasta projektijuht

SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus

+372 522 1233

renna@liigume.ee

Kommenteeri