fbpx
Kommentaarid puuduvad

MEHED, TULGE MATKAMA SÜDAME TERVISEKS!

Südamekuu raames kutsuvad Tervisekassa, SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus ja telesaade „Mehed, hakkame elama!“ kõiki mehi pühapäeval, 14. aprillil kell 11.00 Pikakari randa ühele mehisele matkale. Matka eesmärk on juhtida meeste tähelepanu südametervise hoidmise vajalikkusele.

Matka veab saatejuht Kaidor Kahar.

Jäta sel korral naised koju, tule veeda kvaliteetaega looduses ja kõnni oma südame terviseks! Matk on TASUTA ja toimub iga ilmaga.

Kui sa Tallinna matkaga liituda ei saa, siis liigu just omale sobivas kohas, omas tempos ja kellega soovid! Kas üksi või koos. Iga samm loeb!

Rohkem infot matka kohta leiab Mehed, hakkame elama! Facebooki lehelt.

Tervisekassa ja Liikumisharrastuse kompetentsikeskus pööravad sel aastal südamekuul rohkem tähelepanu meeste südametervisele. Südame-veresoonkonna haigused on jätkuvalt nii meeste kui ka naiste hulgas peamiseks surmapõhjuseks Eestis, kuid mehed haigestuvad keskmiselt kümmekond aastat varem kui naised. Samuti on mehed suurema tõenäosusega ülekaalulised ja rasvunud, suitsetavad ja tarbivad alkoholi rohkem ning elavad vähem kui naised. Käitumuslikel riskiteguritel on väga suur roll meie tervisele ja koguni 80% südame-veresoonkonna haigustest on ennetatavad eluviisi muutmisega.

Rohkem infot: liigun.ee

Kommenteeri