fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnu VK liiga liidrile vastu ei saanud – Tartu oli parem 3:0

Pühapäeva õhtul kohtusid Tartus Credit24 Meistriliigas tabeliliider Bigbank ja viiendal kohal olev Pärnu VK. Tartu meeskond võttis tund ja 11 minutit kestnud mängu 3:0 (25:18, 25:18, 25:15).

Sel hoojal niigi hõredate ridadega Pärnu meeskond kaotas põlvevigastuse tõttu teises geimis brasiillasest sidemängija Jo Maurucio da Silva Neto. Vigastuse tõsidus selgub lähiajal.

Alar Rikbergi juhendatav Tartu marssis sidemängija Kert Toobali suurepärase mängu juhtimise toel kindlalt geimivõidult geimivõiduni. Rünnakul väga ühtlaselt tegutsenud Bigbanki kasuks tõid nii Martti Juhkami (+4), Albert Hurt (+5) kui Alex Saaremaa  (+6) võrdselt 9 punkti, 8 (+0) panustas Valentin Kordas.

Bigbanki vastuvõtt oli 50% ja rünnak 53%, blokk saadi Pärnu rünnakutele ette 6 korral ja servil löödi 9 ässa (neist 4 läks Juhkami kontole).

Pärnu poolel jõudsid 8 punktini nii Borys Zhukov (-2), Ivory Õuekallas (+1) kui Markus Uuskari (+2). Avo Keele hoolealuste vastuvõtt oli 47%, rünnakuid lahendati 42-protsendiliselt, blokist saadi 5 ja servilt 3 punkti (eksiti 15 pallingul).

Hooaega vaid ühe kaotusega jätkaval Tartul on kindla liidrina tabelis 37 punkti, Pärnu asub 14 punktiga viiendal tabelireal.

Järgmine Credit24 Meistriliiga mäng pärnakatele on 28. jaanuaril, kui toimub edasi lükatud TalTechi ja Pärnu VK mäng.