fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaa alistas jalgpalli Eesti maavõistluses võõrsil Saaremaa

3. juunil korraldas Eesti Jalgpalli Liit (EJL) koostöös maakondlike spordiliitude ja kohalike initsiaatoritega Eesti maavõistluse. Pärnumaa kontole tuli Saaremaa vastu võõrsil peetud mängust tulemusega 2:0 võit.

EJL-i sõnul näeb turniiri süsteem ette, et kõik koondised mängivad omavahel läbi kahel korral: nii kodus kui ka võõrsil. 2012. aastal alguse saanud turniir on plaanitud kestma koguni 30 aastat. Viigilise tulemuse korral selgitatakse küll võitja penaltiseeriaga, kuid protokolli kantakse viigiline tulemus ja tabelisse läheb üks punkt.

Pärnu Jalgpalliklubi mängijate baasilt moodustatud Pärnumaa koondis oli võõrsil Risto Pärnati ja Reimo Madissoo väravatest 2:0 parem Saaremaast. Tabeli tipus on Harjumaa, kes on suutnud seitsmest kohtumisest võtta kuus võitu ja on kogunud 19 punkti. Viimati sai Harjumaa loobumiskaotuste Jõgevamaalt. Teisel kohal paikneb 15 punktiga Tallinn, kes alistas võõrsil Ida-Virumaa 6:0. Tabeli kolmas, Valgamaa, võttis ette pika teekonna Hiiumaale, kus Kärdla linnastaadionil tunnistati väljakuperemeeste 0:2 paremust.


Postituse foto: Eesti Jalgpalli Liit

Kommenteeri