fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaa purustas jalgpallilahingus Tartumaa

Möödunud nädalavahetusel, 2.-3. septembril, toimus maakondade koondiste osavõtul üle Eesti kaheksa põnevat jalgpalli maavõistlust. Ka Rannastaadionil pandi Pärnumaa eestvedamisel pall mängu.

Eesti Jalgpalli Liidu veebisait kirjutab, et võidu said kirja Raplamaa, Pärnumaa, Lääne-Virumaa ja Läänemaa, kes enne mängude nädalavahetust hõivasid tabelis neli viimast kohta.

Sarnaselt Raplamaale oli enne viimast mängu neli punkti kirjas Pärnumaal, kes Rannastaadionil toimunud viimases matšis purustas 5:0 Tartumaa. Pärnumaa resultatiivseim kahe väravaga oli Robyn Hallmere.

Eesti maavõistluste turniiri süsteem näeb ette, et kõik koondised mängivad omavahel läbi kahel korral (kodus ja võõrsil). 2012. aastal alguse saanud turniir kestab 30 aastat. Viigilise tulemuse korral selgitatakse küll võitja penaltiseeriaga, kuid protokolli kantakse viigiline tulemus ja tabelisse läheb üks punkt.

Parimate harrastusjalgpallurite kõrval teevad sel korral erinevate koondiste koosseisus kaasa mitmed Premium liiga ja Esiliiga mängijad, samuti endised koondise tipptegijad.

Täpsemat infot, sealhulgas tabeliseisu, seniseid tulemusi ja väravalööjaid võib leida SIIT.


Postituse foto: Pärnumaa võidukas koosseis (foto: Eesti Jalgpalli Liit)

Kommenteeri