fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaa suvemängud on lõpusirgel

Maikuu keskpaigast väldanud Pärnumaa suvemängud kulmineeruvad laupäeval, 2.-3. juunil toimuva rannavõrkpalliturniiriga. Seni toimunud alade vahekokkuvõtte põhjal juhib Saarde vald Häädemeeste ja Tori ees.

Maakonna suvemängud toimuvad tänavu juba 56. korda ning sõeluvad erinevatel spordialadel, ent ka üldkokkuvõttes välja nii parimad individuaalvõistlejad kui ka kohalikud omavalitsused.

Tänaseks päevaks on peetud enamik aladest ning kulminatsioonina on jäänud veel 2.-3. juunil Pärnu keskrannas toimuv rannavõrkpalliturniir. Seni tehtud alade valikus on olnud jooksu- ja jalgrattakross, jalgpall poistele, orienteerumine, kergejõustik, sulgpall, petank ja discgolf. Erinevatest aladest ja nende distsipliinidest kombineeriti omavalitsusjuhtide võistlus, selgitati Pärnumaa osavaim laskur ehk maakonna täpsuskütt ja jõu- ja ilunumbrite kategoorias kuulutati välja maakonna vägilased.

Mängude lõppfaasis juhib 148 punktiga Saarde vald Häädemeeste (127) ja Tori (103) ees. Seejuures kogusid saardelased koguni kuuel alal esikohapunktid: orienteerumises, petankis, discgolfis ja kergejõustikus ning olid parimad nii täpsusküti kui ja vägilase võistluses. Häädemeeste kontole on seni kogunenud võidud sulgpallis ja omavalitsusjuhtide võistluses.

Lisaks hetkel parimate sekka platseerunutele teevad suvemängudel kaasa ka Pärnu linn koos osavaldade Paikuse, Audru ja Tõstamaaga, Lääneranna ning Põhja-Pärnumaa vald.

Üritust organiseerib Pärnumaa spordiliit koos arvukate partneritega ning projekti rahastavad osalevad omavalitsused.

Seni toimunud alade tulemuste ning üldkokkuvõttega saab tutvuda mängudele pühendatud lehel. Erinevate alade pildivaliku leiab partneri spordiklubi Saarde veebilehelt.


Postituse foto: kaader 23. mail toimunud jalgrattakrossist Kilingi-Nõmme terviserajal (www.sksaarde.ee)

Kommenteeri